Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tulajdon mi a feladata egy...

Tulajdon mi a feladata egy olyan honlap moderátorának mint a www.gyakorikerdesek.hu?

Figyelt kérdés
"Csak" azért kérdezem, mert bármilyen kérdést írok ki, egyre sértőbb, egyre gúnyolódóbb és egyre trágárabb kifejezéseket tartalmazó kommenteket kapok. Nem tudom, hogy hányan lehetnek az itt kommentezők és moderátorok között, akik ismerik a Nemzeti Média- és Hírközlési hatóság vonatkozó rendeleteit? Ráadásul még azt sem bánom, ha ezért a kérdésemért azonnal kitiltanak innen. Nem az lesz az első eset, amikor az említett hatóság a feljelentésem nyomán sok millió forintra büntette a honlap tulajdonosát.

2017. szept. 27. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

A moderátor moderál. Hogy milyen minőségben, az jó kérdés. Én is bosszankodtam már azon, hogy nem töröltek olyan választ, amiben engem nagyon konkrétan lehülyéztek. De mostanában azt veszem észre, hogy javult a helyzet.

A két kritikus kategória a Politika és a Vallás/Valláskritika. Előbbi modijai liberálisok, és ez visszatükröződik a moderáción, utóbbi kat. cenzorai, pedig eléggé vallásosak, tehát vigyázni kell az ateista szemléletű válaszokkal.

2017. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Most szóltak, hogy helyesírási hibák vannak a kérdésem kiírásában. Sajnos kissé töredezett a magyar nyelvtudásom, mert sokat voltam távol a hazámtól. De azért ugye, érthető amiről írtam?
2017. szept. 27. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Jelentetted a hozzászólásokat nekik?
2017. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jelented a hozzászólásokat, akkor szerintem intézkedni fognak. Nyilván egy több százas kommentáradatot senki nem tud szemmel tartani, így előfordulhat, hogy sok komment egyszerűen csak átcsúszik előttük.


Egyébként no offense, de az NMHH-val nem illik fenyegetőzni.

2017. okt. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!