Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan kéne reagálnom ha...

Hogyan kéne reagálnom ha valaki bunkó velem?

Figyelt kérdés

Az a baj velem, hogy érzékenyen érint ha valaki bunkó velem. Írok egy példát mert ha az összeset leírnám akkor másnap reggelig is gépelnék. Múlt héten egy vasúti pályaudvaron kerestem a mosdót, jött egy lány és meg akartam tőle kérdezni és amikor megszólítottam rám nézett és tovább ment lazán majd leült egy padra. Én odamentem hozzá, hogy hahó kérdezni akartam volna az előbb valamit és még ő volt felháborodva és ordította, hogy mi van már. Én próbáltam visszafogni magam és mondtam neki, hogy tudod mit, semmi te idióta és belerúgtam egyet a padba és otthagytam.

De nem is ez a lényeg, ez csak egy példa volt a sok közül. Mindig felhúzom magam az ilyen embereken és egész nap rossz kedvem van ilyenkor. Hogyan tudnék eljutni olyan szintre, hogy ne érdekeljen ha bunkó velem valaki? És hogyan érdemes reagálni ilyen helyzetben?


2017. szept. 16. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Az utca emberét ne kérdezd, főleg ne a zombi módban lévő fővárosiakat. Pályaudvaron fordulj a kalauzhoz.

Ha Pesten valaki megszólított, az 99%-ban pénzt kért volna vagy részeg volt. Az ember az első 10 eset után már számít erre és kerüli a kérdezősködőket, főleg ha azok utána agesszívan belerúgnak a padba. Az ilyen dühkitörés után szokták magukat előzetesben találni néhányan.

Az ilyen csajokat leszólítani pedig extra bukó, mert megszokták hogy napi szinten szólítják le őket kétes alakok mindenféle szar dumával.

Az pedig hogy magadra veszed a bunkóságot, nehezen védhető, mert az érzékenységen nem tudsz állítani.

2017. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Célirányosan és tudatosan kell mindent csinálni, nem szíved szerint!


A célod hogy kicsavard a gyíkodat. Meg akarsz kérdezni valakit hogy merre van a mosdó, és az első ember akit kérdezel, nem válaszol.

Akkor racionálisan végiggondolva mit kell csinálni hogy elérd a célodat?

a) utánamenni és lecseszni

b) megkérdezni mást


Így már a b) válasz fog kijönni.


A következő lépés, hogy mindig más helyébe is próbáld magad beleképzelni.

Miért nem válaszolhatott?

- Mert sietett

- Mert amikor valakit leszólítanak, akkor 90%-ban pénz kell

- Rossz napja volt

- Fél az idegenektől

- Feltételezzünk rosszat is róla: Egyszerűen bunkó


Ezt végiggondolva már végképp a b) válasz jön ki. Tehát mindig tudatosan és racionálisan!

2017. szept. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdésed elolvasása után az derül ki, hogy te voltál a bunkó ! Vagyis ha valaki nem válaszol a kérdésedre, akkor belerúgsz a padba ? Szerencséd, hogy nem volt rendőr a közelben...
2017. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

#3, es meg a kerdezo idiotazik le egy idegent az utcan.

Kerdezo, nalad van a baj, te vagy a bunko, aggressziv, neked kell szakember segitsege.

2017. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
33%

4-es: addig nem volt agresszív amíg az illető nem ordított rá:)

Én is felhúznam magam ha valaki csak úgy kiabálna velem.

2017. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz h egy nyomorult vécét nem tudsz üegkeresni egy pályaudvaron. Még Pesten is ki van írva, h hol van, nemhogy egy kisebb városban.
2017. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te vagy a bunkó.


Mi az, hogy utánamész meg rugdosódsz és leidiótázod?

Én erre helyből elküldelek az anyádba.


Nem kell erőszakoskodni és csak azért, mert olyan életképtelen vagy, hogy nem tudsz megtalálni egy klotyót, nem kell a másikkal parasztkodni.

2017. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!