Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen gyakran szoktatok...

Milyen gyakran szoktatok netről vásárolni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 7. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
1 évben kb. 3-5 alkalommal.
2017. szept. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem így nagyon ritkán, évente 1-2x
2017. szept. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 belapus ***** válasza:
10-15.
2017. szept. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szinte mindent neten veszek a kaján kívül...
2017. szept. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elég gyakran. Találtam egy kínai oldalt, ahonnan egész jó minőségű ruhákat és egyéb holmikat lehet szinte fillérekért rendelni. Kicsit lutri, mert 10-ből 2 esetben nem azt küldik, amit szeretnél vagy kicsi a méret (a kínai méretezés más, sok a kisnövésű ember arrafelé).


Ruhákat, cipőket szoktam márkás oldalakról, ha nagy akciók vannak. A múltkor egy 160 eurós Adidas NMD R2 cipőt tudtam vásárolni akcióban úgy, hogy még kuponom is volt és így hozzájutottam 52 euróért.


Amikor nyaralásból jöttem haza és a vonat késett (a francia-német határnál kellett várni valamiért 4 óra hosszát), akkor bevásároltam kajából az interneten (otthon nem volt semmi). Felmentem az Edeka honlapjára, összeállítottam a kosarat és a pályaudvaron átvettem a két szatyrot.

2017. szept. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon változó, van hogy hónapokig semmit, meg van hogy heti több alkalommal is. De úgy nagy átlagban kb. hetente-kéthetente egyszer néhány dolgot.
2017. szept. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Havonta többször. Egy csomó dolgomat, használati tárgyamat szerzem be aliexpressről, ebayről (itt lehet a legolcsóbban megszerezni nálunk nem kapható kozmetikumokat, újonnan kijött termékekhez hasonló dolgokat, kézműveskedéshez cuccokat, mindennapi használati tárgyakat - gumisörtés hajkefétől a pendrive-ig mindent). Ezeken kívül magyar cégektől rendeltem már ruhát, kisebb elektronikai meg háztartási gépeket (meg ilyen színházjegy-mozijegy típusú szolgáltatásokat is).
2017. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én (sajnos) munkámból kifolyólag sokat ülök a számítógép előtt, így a netes vásárlásra is sikerült rákapnom. Gyakran vásárolok így, ebay, bookline (régen shopline), háda webshop, játéknet, emag, fakopáncs (sok a gyerkőc a családban), de neten szoktam megrendelni pl. a media marktos cuccokat is, mert az online ár sokszor alacsonyabb, mint a bolti. Kaját is gyakran rendelek a netről, és a csekkjeim egy részét is így fizetem be, mozijegyet is így vásárolok. Én nagyon örülök, hogy ez létezik, kényelmes és gyors.
2017. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szinte mindent netről veszek, kivéve ruhákat és kaját. Főleg elektronikai cuccokat, meg könyveket. Amikor szükségem van ilyesmire, megrendelem neten, a gyakoriságát nem tudnám belőni.
2017. szept. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!