Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az amerikaiak miért fekszenek...

Az amerikaiak miért fekszenek cipővel az ágyba, kanapéra?

Figyelt kérdés
Nem zavarja őket, hogy abban sétáltak pl. a new yorki utcákon?

2017. júl. 27. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Jé! És a télikabátot, meg a covboj kalapot is magukon hagyják? Hogy ezek milyen parasztok!
2017. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Attól, hogy a filmekben ezt látod, még nem biztos, hogy a valóságban is úgy van
2017. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 nem tudom hogy jön ide a cowboy kalap


#2 Erre én is gondoltam, de annyi filmben van ìgy... Ráadásul nem emlékszem ilyenre francia, angol vagy magyar filmből.

De ha csak a filmekben van így, azt sem értem. Akárhányszor látom, idegesít - nem értem, hogy épeszű ember miért tenné a koszos cipőjét az ágyba.

2017. júl. 27. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Hát, èn csak másodkèzből származó infókkal tudok szolgálni,

A filmforgatásokon nem az az elsődleges, hogy makulátlan legyen a stúdió padlója, lehet, jobban szemet szúrna a nèzőközönsègnek a koszos zoknitalp, meg a színèszek se szívesen járkálnának rajta mezitláb, úgyhogy marad a cipő.

2017. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó: honnan szedted az infót?
2017. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
És amikor telefonálnak sosem köszönnek el egymástól. Még nem láttam olyan filmet,amiben elköszöntek.
2017. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
#5. Ismerős ismerőse, aki volt már villanyszerelő, fogorvosi asszisztens meg statiszta is. :) Ilyen minden lèben kanál srác.
2017. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

77%-os,

tök király lehet, csak azért kérdezem, mert engem is érdekelnek az ilyen filmes kulisszatitkok :)

2017. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!