Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek ha rámdudálnak egy...

Mit tegyek ha rámdudálnak egy autóból?

Figyelt kérdés
Tini vagyok, most történt velem először ilyen és nagyon megijedtem! Nem hiszem hogy másért dudáltak volna, csak én voltam a járdán és nem volt kereszteződés, se másik autó a közelben. De nem is volt rajtam kihívó ruha! Az ilyet csak ignorálni lehet?
2017. júl. 26. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, csak menj tovább a saját tempódban. Egy idő után majd megszokod a dudálást, vagy akár kiordítást.
2017. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Megnézed, hogy ki dudál, mert lehet, hogy ismerős.
2017. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor a szemem sarkából odanézek. Ha ismerős, szólok, ha nem, visszafordulok, és megyek tovább.

Sajnos vannak ilyen tahók. Múltkor nekem egy félig tele levő energiaitalos piacot is hozzámvágott vmi "művelt" pasas, amiért nem reagáltam vissza arra, ahogy cuppog...

2017. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is volt rajtam kihívó ruha!" Barátnőmet ősszel támadta meg egy wannabe erőszakoló, kabátban volt...Barátnőm elrohant.

Amúgy az ilyenek ellen úgy védekezhetsz, ha fülhallgatóval bedugod a füled, és ignorálod, mert annak örülnek, ha látják rajtad a félelmet.

A dudálás amúgy más miatt is lehetett, tehát nem "tetszettél" neki, hanem meg akart ijeszteni poénból.

2017. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Primitívek, és azt hiszik ők a nagymenők. Ignoráld le, én is azt szoktam tenni.
2017. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ma történt Dabas-Sáriban akkor én voltam és azért mert jó volt a segged:)
2017. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyesmivel foglalkozni.
2017. júl. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!