Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hiba ha mankavallalo mond...

Hiba ha mankavallalo mond időpontot a munkaltatonak?

Figyelt kérdés

Behivtak egy elbeszélésre ami holnap délelőtt lesz.


Tegnap megkerdezte tőlem akivel elkezdtem a levelezést, hogy mikor akarok menni (azon belül h pénteken) mondtam neki, h délelőtt, de ha korai akkor délután is megoldhatato.


Tömegkozelekedes miatt nekem jobb volna a délelőtt (ezt nem írtam le neki) csak azt, hogy próbáljunk meg egy fél 9 órát. (a buszom 8kor ér be, onnan még elsetalok..)


Nem írt vissza még, tehát 2 kovetkeztetesem van


1.vagy neki is jó ez az idő

2.valaszra se meltat mert arra volt kíváncsi, írok-e neki konkrétat


Rosszul csináltam valamit?

Nagyon szeretném megkapni ezt munkát mindennel jobban


2017. jún. 29. 19:55
 1/7 Blondie.W ***** válasza:
Nem csináltad rosszul. A munkán kívül is van élet. Mondjuk orvosi időpont, közlekedés, stb. Egy állásinterjún ne gondolják már azt, hogy te Bármikor ráérsz, ahogy füttyentenek.
2017. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy félreértetted az írását? Tehát konkrétan volt arra kíváncsi, hogy mikor tudnál menni, tehát, hogy mikor mész?

Vagy te fogalmaztál úgy, hogy úgy értette, hogy akkor te fél 9re odamész.


Na ezt most nem tudom, érted-e. :-)

Szerintem nem volt hiba, hiszen ő kérdezett rá. Ha neki nem lenne mindegy, akkor konkrét időpontot írt volna, nem téged kérdez.

2017. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha annyira kell az a munka, és kérésre te írtál egy időpontot (holnap reggel 8:30), akkor függetlenül attól, hogy válaszolnak-e, vagy sem, menj el.


Semmit nem veszítesz vele.


Majd írd meg a tapasztalatokat! :)


Sok sikert!

2017. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat!

Elmentem rá, meghallgattak, azt mondták még meghallgatnak mást is és értesítenek majd. Várunk. :)

2017. jún. 30. 12:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Még mindig várok az értesítésre :(
2017. júl. 6. 23:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami hír azóta?
2017. júl. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi. Az se hogy felvettek, az se hogy nem. Már nem várok rá inkább...
2017. júl. 17. 01:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!