Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Akik a tv-s szemelyiségek...

Akik a tv-s szemelyiségek azok, mind tanulnak protokollt?

Figyelt kérdés
A mozgásuk alapján gondolom,mertminden mozdulat olyan. A nők,hogy írnaksokáigúgyülni,hogy nem dölnek hátra és az asztal is odébb van .. Pl étkezéskor..?
2017. ápr. 30. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Legalábbis a nagy részük nem. Az, hogy ki ül / áll kihúzott háttal, az szerintem nem protokoll kérdése. Hanem szépen megtanulják, mert erre kéri őket a tévé.


Azt mondom, híradósokról még el tudom talán képzelni, hogy páran tanulnak, de azt inkább a jövőbeli társas érintkezésekhez, nem azért, hogy ne dőljön el a díszlet előtt, mint egy zsák... de azért én nem gondolnám, hogy a Való Világot vezető ügyeletes libuska mondjuk tanult volna.

(példa: igaz, nem műsorvezető, de pl. Südi Iringóról, a Szombat Esti Láz egyik profi táncosáról mesélték szemtanúk, hogy egy igen ismert és elegáns színházban feltette a lábát az előtte levő ülésre... ill. nekem Stohl Andrással is volt olyan személyes élményem még a műsorvezetős idejéből, hogy néztem, hogy lehet vki ekkora címeres paraszt... kért tőlem vmit, de úgy, hogy egy Kérlek, Köszönöm stb. nem volt benne, parancsolgató volt és 12 éves voltam, és közöm nem volt a pasashoz :D... na, aki tanult protokollt, az tuti nem csinál ilyesmit)

2017. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Sokszor fölkapom a fejem, hogy simán letegezik a maguknál idősebbet, pl.


Azt mondja egy különben helyes fiatal ripoternő a nagymamája körabeli nyanyának, hogy "egyezzünk meg, hogy tegeződünk", a néni meg csak néz, hogy mi van. De nem kapcsol a riporternő erre sem.

2017. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!