Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem lehet szépen kipakol...

Humpedli kérdése:

Miért nem lehet szépen kipakolni az evőeszközöket a mosogatógépből?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen a kollégáim nagyon érdekes módon pakolják ki a konyhában a mosogatógépet. Az evőeszközöket csak beleborítják a fiókba, és nem rakják szépen sorba őket. Én nem szoktam soha kipakolni de nagyon zavar, hogy így csinálják. Szörnyen igénytelenek és folyton lehurrognak ha ezt szóvá teszem. Szerintetek hogyan kezeljem ezt a helyzetet?
2017. márc. 23. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És mi itt ezzel mit kezdjünk? Miért nem mutatod meg nekik, hogyan csinálják?
2017. márc. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

" Én nem szoktam soha kipakolni"


Akkor meg milyen alapon okoskodsz?

2017. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ők legalább megcsinálják valahogy.

Ha nem tetszik, akkor legközelebb pakold ki te, és tedd őket szépen sorba.

2017. márc. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Mit értesz a "szépen sosrbarakás" alatt??? Mert ha azt, hoyg külön a kések, villák, kanala, akkor rendben van, ha glédába állítva öket, akkor fölösleges okoskodás.


De ha téged zavar, akkor a legegyzserübb megoldás, hogy te pakolod ki úgy, ahogy neked tetszik.

2017. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nana, hogy lehurrognak. Okoskoddas helyett, pakold ki te is oket.
2017. márc. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!