Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért érdekelnek mindenkit az...

Miért érdekelnek mindenkit az árak?

Figyelt kérdés
Pl ha a suliban meglátnak új kabátban vagy cipőben, nem azt kérdezik, hogy "Hol vetted?" vagy, hogy "Kényelmes?" Hanemhogy "Mennyi volt?"
2016. dec. 12. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A pénz szűkösen áll a legtöbb ember rendelkezésére, ezért például vásárláskor nézik mindennek az árát. Vagy a kérdésedben szereplő példánál is. Egyrészt arról is tájékoztatást kapnak hogy ki mennyit engedhet meg magának.
2016. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mert olyan jó hgy ők is akarnának. :)) És az árból tudják meg hgy mennyire állnak ettől közel/távol. (Tipikus "ilyet én is akarok". Ezt nem szokták hozzátenni?!)

Plussz ha vmi megállapításuk szerint jó, ott az ár érték aránynak is jónak kell lennie. Megerősítés hgy jó vásárt csináltál e.

2016. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fateromnak is mindíg ez volt az első kérdése,ha vettem nagy ritkán egy új gagyi cipőt.mennyibe került?-pont annyiba gondoltam magamba,és még így is kevesebbet mondtam.olcsobb nem volt?-de volt b...meg!-zsugori komcsi vén f... volt.
2016. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanezt figyeltem meg az embereknél, csak más témában. Ha bárki jön vissza a bármelyik nyaralásáról / üdüléséről, ahelyett, hogy az élményeiről számolhatna be, mindenkit az érdekli, hogy mi mennyi Volt. Hogy mit látott vagy élt át az adott helyen, az sokszor szóba se kerül, vagy hamar el van intézve 2 mondattal.
2017. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!