Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az hogy a szórakozó...

Miért van az hogy a szórakozó helyeken csak később indul be a buli?

Figyelt kérdés
Úgy értem rengetegszer van, hogy bulikban csak később gyűlik a nép, mire várnak? Értem hogy nem kell nyitásra ott lenni, de van hogy órákkal később is alig vannak, majd csak éjfél körül gyülekeznek.

2016. aug. 24. 05:31
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Jó kérdés.. Múltkor ki lettem oktatva hogy az igazán menő helyeken egykor meg kettőkor kezdődik igazán a buli. De mi a ló..rt csinálnak az emberek addig, főleg egy szombati napon?
2016. aug. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
isznak, punnyadnak, és várják, hogy a menők elkezdjék helyettük a bulizást
2016. aug. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Meg nyafognak, hogy miért nem kezdődik már
2016. aug. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rendes ember éjfélre már pont kijózanodik annyira, hogy tudja folytatni a bulizást. A punnyadókat én sem tudom megérteni.
2016. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Abszolút nem értem... mert inni lehet előtte is. Ha kilenc kor nyit a buli mondjuk akkor is lehet alapozni előtte. Főleg szombaton.XD
2016. aug. 25. 11:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt én sem tudtam megérteni. Mondjuk nem vagyok egy hajnalig bulizó partiarc sem. Azt megértem, hogy ajtónyitás után fél órával még punnyadás van, de utána... az nem menő, aki este 9-10-kor már táncol, mert az a menő, ha hajnali 2kor ropjuk? Vagy mi van?

(a másik, amit bulizásnál nem bírok... gyakran még az amúgy legpontosabb haverjaim is képesek egész órákat késni a megbeszélttől kezdve, csak az azért, mert hát buli, de még ezt-azt csinált... mintha az, hogy buli van, jogot adna arra, hogy több, mint egy órát késs a megbeszélthez képest... én meg nem szeretek sehonnan sem késni, így a sarokban álldogálok egy órát egy pohárka piával egyedül... ha ugye nem kezdődött még el addig a tombolás)

2016. szept. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Na ezt én 10 év alatt sem értettem meg. Talán azért lehet, mert mindenki koppant már úgy, hogy odament a buliba este 10-re és alig voltak a helyen. Ezért inkább mindeki áttért az éjféli kezdésre.

Régen imádtam a tini-discoban a Bank Dance hallban, hogy délután 4-től 10-ig tartott a buli, és bőven volt időd még aludni is.

Szerintem még az lehet, hogy a tiniknek egy újdonság az éjszakai ébrenlét, és ki akarják próbálni ezt az újdonságot.

Talán még egy dolog: a szórakozóhelyek tulajainak is sokkal nyereségesebb, ha éjféltől reggel 5-ig ott vagy és fogyasztasz.


Az biztos, hogy én szívesebben mennék sokszor délutáni buliba, mint anno a Coronita is nyitva volt egész nap, akkor mehettél, amikor jól esett, és mindig volt ember.

2016. nov. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!