Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szoktatok itt - a gyakorikerde...

Szoktatok itt - a gyakorikerdesek.hu-n - minden előzmény nélkül mocskolódó, privát üzenetet kapni?

Figyelt kérdés
Senkivel sem voltam pofátlan, illedelmes vagyok, nem válaszolok olyan kérdésre, amihez nincs közöm, illetve, ha nem tudok segíteni! Pár napja regisztráltam, és kapom az üzeneteket, hogy "Hazudsz", "H***e p***a" ,"Vén f**z"... A középső j betűvel érkezett, a legelőször említett pedig csak a "tárgyhoz" írta a szót, üzenetben nem volt semmi... Ezen kívül még kettőt kaptam, de az már hivatalos ügy...

2016. aug. 18. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Előfordul. Mondhatnám, heti rendszerességgel. Szerencsére abban a korban vagyok (57), amikor már nem nagyon izgat mások rólam alkotott véleménye. Elmondom, amit tudok, segítek, ha tudok, aztán hogy ezzel mit kezdenek, az már az ő dolguk.
2016. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mojjo ***** válasza:
Még egyszer sem kaptam ilyet... Mondjuk talán aki a politika topicban aktívabb, az lehet jobban kitéve ilyesminek. Részemről a természettudományos témáknál, meg a boros kérdéseknél vagyok aktív, esetleg zene, hangszerek, szóval ezek békésebb témák.
2016. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia.

Őszintén szólva én még eddig nem kaptam ehhez hasonló üzeneteket.

Az igaz, hogy sok a gyökér a világban, és a gyik-en is megfordulnak, de még az ilyen nyers és tömény idi0tizmussal nem találkoztam.

Véleményem szerint, könnyebb célpont vagy amiatt, hogy felvállalod a nick nevedet. Így könnyebb nyomon követni és megtalálni

2016. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem ócsárolni úgy nem szoktak privátban, nekem a vallás témakör bibliai térítői írtak már párszor.
2016. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak a válaszaimra szoktak néha "reagálni".
2016. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek! A poén az egészben, már ha lehet annak nevezni, hogy amikor ezeket kaptam, a nicknevem még nem volt kint. Mégis megtaláltak a "kedves" ismeretlen okosok'😇
2016. aug. 19. 01:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Tobb eve vagyok itt, de meg sosem kaptam.
2016. aug. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a nicknevemet ha vállalom, ha nem, a kommenteknél tudod ott van alul a privát üzenet küldése, tehát teljesen mindegy itt a név!
2016. szept. 18. 07:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!