Miért jelölt be FB-n?

Figyelt kérdés
Voltam egy 3 napos kiránduláson, ahol az egyik hölgytag bejelölt a FB-n, pedig a köszönésen kívül semmit sem beszéltem vele <párja van, úgyhogy az ismerkedési "cél" is kizárt>. Miért szoktak az emberek csak úgy bejelölni másokat, ha pl.: egy egyszeri találkozás után úgysem lesz több kontaktus?

2016. aug. 17. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan ember van, aki már egy 'hellószia' után bejelöli a másik embert, csak úgy ok nélkül. Engem is jelöltek már be úgy rengetegen. Azóta sem beszéltem velük egyszer sem.
2016. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében ez a facebook. Sokan erre használják. Akiknek van 1000+ ismerőse azok is egy töredékét ismerik személyesen a többit meg 1x látták vagy megtetszett valakinek és bejelölte és azt se tudja kicsoda.

Valaki unalomból csinálja valaki pedig potenciális lájkolók miatt, hiszen nem lesz egy képen 400 lájk ha van az embernek 300 ismerőse.

2016. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg gyűjti az ismerősöket, csak hogy minél több kegyen neki.
2016. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésnek ez csak az egyik fele... A kérdés második része: ha egy ilyen alak bejelöl, miért igazolod vissza ?
2016. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-nél jogos a kérdés: mert amúgy szimpi az illető.
2016. aug. 17. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!