Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha én a neten meglátok egy...

Ha én a neten meglátok egy reklámot sozem kattintok rá mert nem érdekel. Ti hogy vagytok ezzel szoktatok a reklámokra rákattintani?

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szanalmasan marketingdumak ezek a reklamok,hogy az ember tudja jol,hiaba kattint ra,ugysem az a valosag amit igernek :D egyszer poenbol rakattintottam egyre,jot nevettem.
2016. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shiro_ válasza:
100%
Egyet értek az elsővel, readásul némelyik olyan hülyén van magyarra le fodítva, hogy engem már az az igénytelenség is taszít, amit ezzel képviselnek. (Hogy nem képesek rendesen lefordítani). Szerencsére vannak applikációk amikkel csökkenteni lehet a reklámok számát.
2016. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van pár reklám, amire rákattintok - akkor, ha:

- épp a reklámban promotált típusú termékre van szükségem, megnézni, mennyibe kerül

- ha olyan weboldal hirdeti a legújabb termékeit, amit amúgy is szoktam látogatni

- ha tényleg figyelemfelkeltő, különleges a reklám


az esetek többségében viszont idegesítőek, gagyik (szöveg és kinézet tekintetében egyaránt)

2016. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem annyira idegesítenek az internetes reklámok, hogy számítógépen aktiváltam is az AdBlockert.
2016. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!