Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ezt tiltja a tesco szabályzata?

Ezt tiltja a tesco szabályzata?

Figyelt kérdés
Ha a tesco-ban a wc papír osztályon a kirakatnak a belsejét kiürítem majd a kirakat oldalát befalazom wc papírral és a belsejét üresen hagyom, majd kidekorálom (rakok be székeket szőnyeget stb. ) majd ezek után vissza rakok mindent a helyére. Ez ütközik valamelyik szabályukba? Lehet ebből rendőrségi ügy, örökös kitiltás az üzletláncból?
2016. júl. 12. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
na ezt most magyarázd el mégegyszer mert nem értem
2016. júl. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inkább küldök egy linket. Ez mindent meg fog magyarázni [link] szóval erről lenne szó. Beismerem nem érthetően írtam le :) nem vagyok jó fogalmazásban
2016. júl. 12. 02:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki rád is híná a rendőrséget, nem intézkedhetnének ellened semmilyen módom, mert nem tennél ezzel semmi törvénybe ütközőt. Az viszont előfordulhat, hogy a biztonságiőrt odahívják és elzavar a francba.
2016. júl. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*hívná
2016. júl. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A kamerák miatt percek alatt a biztonsági emberek kidobnának, mint a macskát sz....!

Ehhez semmi köze a Tesco szabályzatának!

Én még a pszichiátriára is beutalnálak!

2016. júl. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben azt hiszik ott dolgozol és visszazavarnak a lakberendezési osztályra... :-D
2016. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!