Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok, szeretnétek, hogy...

Lányok, szeretnétek, hogy valaki figyelmeztessen, ha kilóg a fél farotok a nadrágból?

Figyelt kérdés
Ült egy csajszi a könyvtárban, akinek tök jól látni a rózsaszín tangajat, meg a fel seggét. Nem szóltam neki, de miután eljöttem eszembe jutott, hogy vajon mt szólt volna, ha szolidan Felhívom rá a figyelmét.
2016. jún. 15. 16:04
 1/8 A kérdező kommentje:

Hogy ülsz a széken, hogy ülsz a széken,

Hogy ülsz a széken, kérem szépen!

Úgy ülsz a széken, hogy úgy váglak képen,

Leesel a székről, kérem szépen!

2016. jún. 15. 16:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát...a férfiakat szokták, amikor kilóg a seggük?
2016. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Téged ez ennyire zavar? Ha pasi lennék, szerintem inkább nézegetném, ez normálisabb hozzáállás, mint, hogy tök ideges vagy miatta. Persze, ha meleg vagy, akkor megértem. Egyébként valóban pasiknak is baromi sokszor kilóg és nem valami esztétikus, mégsem szoktam szólni érte.
2016. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
lehet, hogy nő a kérdező
2016. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 Lehet, de a nők nem szoktak verset is írni, vagy idézni hozzá :) ez inkább a férfiakra jellemző
2016. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Abszolút nem zavar, bár valószínűleg nem díjaznák, ha az ajtóban megállva bambulnam a hölgyet, mint ahogy te javasoltad :)

Hát igen, a komuves dekoltázs sem ritka, meg nem is túl esztétikus. :D

A kerdest egy kicsit at lehet fogalmazni, tehát zavar -e titeket, ha kilóg a fehernemutok a nadrág alól? Mondjuk akinek ez számít , gondolom oda figyel rá, mint mondjuk szoknyanal is oda kell.

2016. jún. 15. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan bámulhatod, mivel ő rakta ki a fél seggét :) A kedvencem, amikor valakinek kint van az egész melle meg segge és utána panaszkodik, hogy megbámulják :) no comment

Én mindig vigyázok rá, hogy ne lógjon ki a bugyim, ez alap, övet kell felvenni, az jó ellenszere az ilyesminek.

2016. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. Törődj a saját nadrágoddal meg faroddal.
2016. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!