Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy randin, például egy...

Egy randin, például egy étteremben, hogy van a fizetés?

Figyelt kérdés
Én vagyok a férfi, felajánljam neki, hogy fizetem az egészet vagy automatikusan én fizessem az egészet és meg se kérdezzem tőle?

2016. máj. 19. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy illik, hogy te kéred a számlát és te fizetsz, minden "nyilatkozat" nélkül.
2016. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem egy étterembe már hosszabb ismertség után jut el két ember, és ezt már meg lehetne beszélni, illetve lehet felváltva fizetni.
2016. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Automatikusan te fizetsz.


Az, hogy elvárhatod-e, hogy a jövőben ő visszahívjon valami hasonló értékű dologra a kapcsolat jellegétől és a lány személyiségétől függ, de azért Magyarországon ez még nagyon nem elterjedt viselkedés.

2016. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Te fizeted.
2016. máj. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azon múlik, hogy ki hívta el a másikat.
2016. máj. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
EGY FÉRFI (mondom nem fiúka, és nem is elcseszett mai világban élő ki, ha én nem beképzelt, nagymellényű alak! aki a nőket semmibe veszi), KÉRDÉS NÉLKÜL fizet, hiszen ő hívta meg a NŐT!
2016. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
6: honnan tudod, hogy ő hívta meg? Vagy most azt is leírod, nem is nő az, aki meghív egy férfit?
2016. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Csököttek kedvéért: randiról volt szó, egyértelmű, hogy a férfi hívja meg a nőt, és ő is fizet nyilván...


És a provokatív kérdésedre válaszolva: NEM, nem hív meg egy NŐ egy férfit.

Amióta az eszemet tudom nem hívtam meg egyetlen férfit sem semmire, élek és virulok.

Ja, nem vagyok az a kihasználós rbanc, még mielőtt jönne a még ostobább következtetés..

2016. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!