Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik ráírni az újonnan...

Illik ráírni az újonnan bejelölt ismerősre Facebook-on?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy szükséges vagy elvárja-e valaki, hogy írj egy személynek, akit bejelöltél és ő visszajelölt ismerősnek?


Egy régen nem látott barát vagy egy távoli rokon esetében én szükségesnek érzem. Viszont én most készítek egy Facebook profil és sok ismerőst fogok bejelölni egyszerre, viszont nem tudom, hogy mindenkinek írnom kéne vagy sem. Vagy esetleg bízzam rá a másik félre és ha ő írni akar, akkor rám ír emiatt?


Köszönöm előre is!


2016. máj. 18. 05:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért a kérdésben, kapkodtam és elfelejtettem ellenőrizni.
2016. máj. 18. 05:17
 2/6 anonim válasza:
65%
Szerintem ne írj őrültnek fognak tartani hogy facen lerohamozod vagyis en nem szeretem , max likeal jelzem hogy kivancsi vagyok ra es onnantol irhatsz nyugodtan, de bejelolne valamelyik idiota volt osztalytarsam es irna.. hat nem lenne kedvem dumalni bar attol fugg hany eves vagy , mert anyara allandoan rairnak a regi ismerosei de neha o is huzza a szajat ha olyan ir akire nem.kivancsi:D
2016. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Már van Facebook etikett is? Mi a fene o.O


Én amúgy sose írok vissza, élőben úgyis beszélünk. De ha nagyon szeretnél akkor visszaírsz. Bár én egy rakat ismerősnek biztos nem írnék. Kiírod a régi üzenőfaladra, hogy ez a profilod megszűnik, de a másikon bejelölsz mindenkit...aztán ennyi.

2016. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha amúgy is ismerősről van szó, nem szükséges írni, úgyis tudni fogja, emlékezni fog rád. Ha ismeretlent jelölsz be, akkor nem árt írni. Illetve ha rád kérdez, mert nem ismeritek egymást, vagy ő nem emlékszik rád, még akkor.
2016. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bejelölitek és el is fogadjátok egymást ismerősnek anélkül, hogy ismernétek egymást ?? Égnek áll a hajam.
2016. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem, természetesen csak olyat jelölök be akit ismerek :D
2016. jún. 27. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!