Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért dobálják el az emberek...

Miért dobálják el az emberek a cigicsikket és a rágógumit?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Mert bunkók.
2016. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem bunkók, hanem ugyanolyanok, mint az állatkerti ketrecekben látható táplálkozó majmok, "akik" hihetetlenül szemetesen étkeznek és mindent szertedobálnak.
2016. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Mert igénytelenek a környezetükre,közömbösek egymás iránt,leszarják hogy ki takarítja fel utánuk a mocskukat! Én a melóban egyszer megfogtam az asztal szélét hogy közelebb guruljak a székkel mire egy csomó rágóba nyúltam bele ami a lap alá volt ragasztgatva!
2016. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ettol a ragos dologtol egyenesen hanyingerem van!
2016. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Mert nem érdekli őket hogy ki takarítja fel utánuk a mocskot, egészen addig ameddig nekik nem kell.


Engem úgy neveltek a szüleim hogy mindent a szemetesbe dobjak bele ami már oda való persze. Egyszer volt még kiskoromban hogy az utcán sétáltunk hazafele, én jóízűen megettem az almámat, és a csutkát fogtam a kezembe ameddig nem értünk oda egy kukához, de előttem sétáló ember fogta és eldobta bele a füves részbe én meg akkor még kicsiként gondoltam hogy ha neki szabad hát nekem is. Én is eldobtam anyám úgy üvöltött rám hogy szedjem fel és addig nem dobom el ameddig nem találunk egy kukát és igen csak kaptam a fejemre. Akkor sokáig hallgattam azt hogy mindig mindent a kukába dobunk cigi csikket sem dobunk a földre mint egyesek. Persze amikor 19 évesen dohányozni kezdtem akkor is volt hogy a csikket ledobtam a betonra eltapostam és otthagytam és anyám mondta hogy a szemetesbe rakjam hiába vagyunk idegen helyen undorítóan néz ki.

Persze a rossz szokás megvolt továbbra is, és amikor bírságomat közmunkával dolgoztam le akkor megkaptam a büntetésemet azzal hogy egy középület előtt csikkeket kellett felszednünk meg eldobott szemeteket. Elég gáz meló volt akkor tanultam ezt meg igazán egy életre. rágógumis dolog is kellemetlen tud lenni ezt inkább a buszokon veszem észre mindig. A nővéremnek volt egy ilyen szokása hogy mindig oda ragasztotta az asztalunk aljára amibe mindig belenyúltam, én meg berágtam és büntiből mindig leszedtem és bevittem a szobájába és az ő saját asztala alját dekoráltam ki vele. Amikor ugye költözött akkor látta mivan ott és égett a feje amikor a barátja meglátta mennyire gusztusos aztán szépen végignéztem ahogy órákig kapirgálja az asztal alját.

2016. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!