Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mért van az h bizonyos pasikna...

Mért van az h bizonyos pasiknak ellensége a borotva?

Figyelt kérdés

Szerény véleményem szerint a szakál kicsit sem gusztusos.

Nem értem h mi olyan nagy szám abban h borotválkozzanak meg a bajuszról meg ne is beszéljünk.

Most komolyan nő van olyan akinek ilyen télapó típusú fazonok bejönnek ?



2016. márc. 13. 21:40
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
van olyan nő-re gondoltam bocs.
2016. márc. 13. 21:42
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgysem érdekelnek az ilyen férfiak, akkor nem mindegy neked?
2016. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
szakáll*
2016. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
93%
Ha nem tetszik ne nézz rájuk!
2016. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
juj de borzasztó!
2016. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

1. Nem holt mindegy neked?

2. Szerintem meg a kövér emberek nem gusztusosak, meg a púposok, meg a ráncosok meg a büdösek meg a magasak meg az alacsonyak meg a.... most akkor mindegyiknek szóljak be?

3. Egy csomó nőnek bejön a szakáll/borosta. Manapság meg pláne reneszánszát éli.


Nincs szakállam, borostám néha igen, de UTÁLOK borotválkozni. Macerás, sok ideig tart, MINDIG elvágom magam, a bőröm se tolerálja, kipirosodik és gyakorlatilag nem is nagyon beszéltem még olyannal, akinek ne pattogott volna ki tőle a bőre, vagy ne irritálta volna más módon. Totálisan jó érzés 1-2 naponta elmetélni az arcodat... nem, nem én vagyok béna, ez ilyen. A női kis pihéket a lábról könnyű borotválni, a drótnak tűnő férfi arcszőrt azt nem. Ezek miatt már én is sokszor elgondolkodtam a szakállon, most lehet te adtad meg a végső lökést.

2016. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ez eléggé szubjektív téma. Nekem meg van több olyan nőismerősöm akik szerint kifejezetten férfias és vonzó egy ápolt szakáll.

Szerencsére nem mindenkinek egyezik az ízlése, különben elég sablonos és unalmas egy nép lennénk :D

2016. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ok kösz a válaszokat.
2016. márc. 13. 22:44
 9/21 anonim ***** válasza:
Ki a fenét érdekel a te szerény véleményed?
2016. márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
jobban néznek ki szakállal, ezért
2016. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!