Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Más is értelmetlennek látja...

Más is értelmetlennek látja ezeket az állandó nettes posztolásokat?

Figyelt kérdés

Nekem spec semmi igényem nincs rá h akármit is kitegyek megosszak... meg ilyenek. Más nem mérlegeli h ezeket általában bárki látja mivel alapból nyilvánosak.

Egyébként meg nem értem h mér jó h kiteszik azt emberek h itt voltak ott voltak ...



2016. febr. 10. 00:45
 1/10 gnoomage ***** válasza:

Én nem szeretem, de azt se mondom, hogy nem látom értelmét...


"Más nem mérlegeli h ezeket általában bárki látja mivel alapból nyilvánosak."


Ez már nem az általános iskolás felkészítő a netről... :D Persze, mindenki láthatja, de emiatt is csinálják, hogy megosszák az élményeket...


Persze van egy szint... ha már minden egyes órában jön egy csücsörítős kép, vagy hajolgatás kép már én is megütöm magam... De ez már egy másik téma, és átlagba ahogy észrevettem eléggé ritka ha normális embereket jelöl be az ember...

2016. febr. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a szurrogátum kapkodás-lájkolás-posztolás hivatott pótolni a nyári délutánon a diófa alatt egy pohár jó bor melletti derűs beszélgetéseket,a barátságos, csendes együtt hallgatásokat. Már nincs erre idő, nincs diófa, jó bor, derű, beszélgetés, csend.
2016. febr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Részben egyetértek a 2. válaszolóval.


De azt azért hozzátenném, hogy nem mindegy, hogy ki hol jár. Egyik ismerősöm Nepálból posztolgatott (pár héttel a földrengés előtt járt ott), a másik meg a nyáron Afganisztánból, most meg egy harmadik Törökországból (ő ráadásul fotóművész), a negyedik meg a svájci Alpokból. Ezekre a helyekre nem mostanában jutok el személyesen.


Meg egy jól sikerült művészi igényű fotót akkor is szívesen megnézek, ha csak a szomszéd utcában készült:)

2016. febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Feltűnési viszketegség, figyelem hiány.
2016. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

De igen, mérlegelik, hogy más is látja és épp ez a cél.

Más kérdés, hogy ki mit enged látni magából.

Van amelyik értelmesebb számomra, van amelyik kevésbé, de nem vagyunk egyformák és mindenkinek más a fontos.

Én is osztok meg dolgokat, de mérlegelem, hogy másokat ez érdekel-e, érdekes lehet-e a másik számára valamilyen szempontból. Azt gondolom magamról, hogy jól válogatom meg a nyilvánossá tett dolgaimat, de lehet van aki nem így gondolja. Szóval a kérdésre válaszolva nem teljesen értelmetlen ha jól kezeli az ember, mert már volt olyan, hogy kinéztem egy helyet ahova már régóta szeretnék elmenni, és az egyik ismerősöm nemrég járt ott, és érdekelt a személyes tapasztalata.

Lehet, hogy Te a selfikre gondolsz, amikor egyik másik liba már a wc-n ülve is posztol egyet magáról? Hát az tényleg értelmetlen, de elsiklok felette.

Tudod ez kicsit olyan, mint a hírlap, csak azt olvasod el, ami érint, vagy érdekel. Tudod régen amikor még nem volt net, akkor akadtak öregasszonyok, akik csak azért vették meg a hírlapot, hogy a gyászhírdetéseket elolvassák benne. Van aki csak azért böngészi a facebook oldalát, hogy értesüljön arról, hogy mikor lesz valami esemény a városban. Mindenkinek más a fontos. A világ, a technika változik ,de az emberek nem.

2016. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Na kérdező, ma is hőbörögtél egyet, ezt is letudtad, szóval irány vissza a nyelvtankönyv mellé.
2016. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hőbörgök csak hülyeségnek tartom ennyi.
2016. febr. 10. 19:15
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Én meg a hőbörgésedet tartom hülyeségnek, ennyi.
2016. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem a kérdést. Ha nem tetszik, ne nézd! Közösségi oldal, teszem azt, Facebook. Munkatársam, aki cska munkatársam, kiteszi, hogy itt és itt járt. Oké, nem nekem teszi ki, hanem meg akarja mutatni a képeket azoknak a barátainak, akik az ország másik végében laknak. Nem érdekel, átugrom. Ennyi. Különben nem látja bárki, be lehet állítani egy szűrőt.

Eljutottam Londonban a Tate Múzeumba? Ez nagy szó, kiteszem, hogy a barátaim lássák, itt jártam. Ha visszamennénk az időben, akkor a barátaimnak előhívott fényképeken mutogatnám meg a várost és a múzeumot. Ugyanaz. A munkatársam nem látja, mert beállítottam, hogy csak a közeli barátaim lássák, amiket kiírok. Innen kezdve hol a gond? Ha nem tetszik egy oldal funkciója, hát ne használd!

2016. febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az idézet és életigazság posztolást fizetőssé tenném. Úti élmény, körkérdés, poén jöhet, de az ilyen önjelölt tanító mestereket és közléskényszeres bullshit osztogatókat lehúznám pénzzel.
2023. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!