Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gimnáziumi felvételire milyen...

Gimnáziumi felvételire milyen ruhában kell menni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Én anno átlagos, hétköznapi ruhában mentem.


Ne szakadt farmer legyen. Pulcsi, ing, pamutfelső.

2016. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csinibe mentem, fekete szoknyában és blúzban.
2016. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 klopusz ***** válasza:

Attól függ, hogy az írásbeliről vagy a szóbeliről beszélünk.


Írásbelire teljesen hétköznapi ruhában is mehetsz, a szóbelire már illik egy kicsit kiöltözni.


Arra azonban mindkét esetben figyelj, hogy olyan ruhát vegyél fel, amiben kényelmesen érzed magad. Ilyen helyzetben nem jó, ha a ruha is feszélyez.

2016. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
AMikor én felvételiztem - 2011 - akkor mindenki fekete-fehérben volt. Ha nem is akarsz szoknyát/öltönyt venni, egy fekete farmer és egy fehér blúz/ing mindenképpen illendő szerintem.
2016. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor 2011-ben felvételiztem, indenki ünneplőben volt.
2016. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
én az anyukámmal beszélem meg az ilyesmit, mert a a brátnőmnek megtiltották, hoyg anyukájával beszélje meg és nekem annyira ellenszenves, hogy mindig másoktól kér segítséget, annyira szánalmas, remélem az én gyerekem is velem fogja megbeszélni majd, remélem nem fejlődik annyita számítástecnika, hogy itt kérdezze meg
2016. jan. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de hétköznapi ruha, kicsit igényesebb, mint amibe a suliba jársz, de vannak olyan sulik, ahol egyenruha kötelező, angol sulik, a felvételire is biztos elvárják, hogy az ember tegyen ki magáért (ahogy)
2016. jan. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lacsi :D válasza:

Ha snob suliba mész őltözki ,

Ha proli suliba be h ki öltözzzzzz.

2016. jan. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os, mit zagyválsz itt össze?


Szerintem nem kell senkit túlöltözni. Egyszerűen, nem divatbemutató.

2016. jan. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!