Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire gáz melegítőnadrágban...

Mennyire gáz melegítőnadrágban bemenni a városba?

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 17:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Làtom nem tudsz szlveget értelemezni!!!

AZT nem írtam, hogy aki melegítöben van, az CSAK bevándorló lehet - hanem csak azt, hogy kultúrált ember tudja, hogy a melegítö SPORTÖLTÖZET, ezért az nem utcára való. EZ AZ, amit minden kultúrember tud.


Viszont Angliában az ott élö angolok TUDJÁK ezt, és nagyrészt az igénytelen (NEM AZ ÖSSZES) bevándorlók azok, akik szerint a melegítö utcai viselet.

2015. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Én néha szoktam kocogni itt a városba. Ilyenkor nyilván melegítőt veszek fel. Farmerban elég kényelmetlen futni.


Dolgozni, vásárolni, moziba menni, ügyet intézni...stb mindig farmerba megyek. Ilyen helyekre szerintem gáz melegítőt felvenni.

Max csak akkor jó ha 5 perc erejéig leugrasz a közeli ABC-be kenyeret venni, ahol már az összes dolgozó ismer. Ilyen esetekben azért nem kell kiöltözni. Én se szoktam.

2015. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a leggings felső nélkül sokkal gázabb, mint egy normális melegítőgatyó.
2015. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Amúgy meg, simán elmentem benne bárhová, mert sokat jártunk túrázni, és oda nem volt kedvem még külön váltás cuccot vinni.
2015. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Meglehetősen. Elég proli dolognak tartom.
2015. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tudod erre van egy mondás: faluban elmegy, városban nem nézik.


Mégis ki az aki a városban azt nézegeti, hogy más miben van? Megyek a dolgomra azt' csá.

Amúgy meg helyzetfüggő. Ha más helyről megyek be "a" városba, akkor nem melegítőben megyek nyilván, de ha már ott vagyok és mondjuk csak leugrok a sarki kisboltba 2 zsemléért, akkor nem valószínű, hogy kicsípem magamat.

2015. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Sok mindentől függ..Milyen fazonú? Vannak divatosabb darabok, de egy szakadt, ezer évesbe bemenni gáz.

Attól is függ hova mész vele. A harmadik pedig, hogy hány éves az illető aki bemegy vele a városba. Egy gyereknek annyira nem gáz. Egy idősebbnek sem. A felnőtteknek sem minden esetben.

2015. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!