Hogyan vátozzak meg?

Figyelt kérdés
Régen az általános iskolában én általában egymagam sétálgattam az órákon ha beszóltam vicből nem nagyon nevettek mert nem voltam népszerű és így "leszartak" mit tegyek hogy a középiskolámban népszerű egyek barátkozási tanácsokat kérnék valamit ami ösztönöz hogy bátrabb legyek mert van ott egy ány is csak nem vagyok elég bátor hogy leszólítsam szóval még az is érdekelne mit tegyek hogy a lány érdeklődjön kicsit ? meg még ott van az hogy az osztálytársaim kutya ként kezelnek meg van olyan hogy ráncolom a szemöldököm próbáltam vicces lenni de nem sikerült és szinte tanithatatlan vagyok 15 éves és csajom se volt

2015. okt. 5. 19:59
 1/3 anonim válasza:
hova jársz iskolába?
2015. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
"Menő"?? Hát még elsős vagy akkor gimiben ilyenkor mindenki megpróbál beilleszkedni. Nálunk is a fiúk piszkáltak mindenkit minden hónapban más volt a célpont.Majd később együtt fogtok menni sörözni ;) De hanyagold akkor a " vicceket" próbálkozz be más típusú lányoknál...
2015. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy megfogadod. A "beszólásról" sokan hiszik, hogy menő. Pedig a butaság ismerszik meg belőle. Lehet némi vihogás, de a cél többnyire nem jön be.

A bátortalanság valójában az adott helyzet meg nem értéséből fakad. Amikor az ember nem tudja, mit tegyen, mert nincsenek ismeretei.

Barátkozni csak egyféleképpen lehet. Jószívűséggel, kedvességgel, figyelmességgel, segítőkészséggel. A többi, ami barátkozásnak tűnik, csak szimpla haverkodás - talán. A legfőbb jellemzője az ilyennek, hogy ha már nem kellesz, szimplán beléd rúgnak. Barát ilyen soha nem tesz.

A leszólítás lényegében egyfajta barátkozás, ha eredményt akar az ember. A szimpátia megszerzése nem egyszerű, kivéve az üresfejű lotyókét. Nálunk elég, ha csak odaszólsz: egy forduló? ha jó leszel, talán kettő. - de te nyilván nem egy ilyen ötperces sztorit akarsz.


Ebben az esetben (a valódi menők mind így csinálják) csak masszív tanulással lehet előbbre jutni. Eleinte nagyon nehéz, és szinte észrevétlen jönnek előbb az apró, majd a nagyobb ikerek. Pillanatnyilag jobbat nem tud a tudomány. A többi módszer csak felszínes, rövid ideig tartó látszatsikert eredményez. Azt is az üresfejűek között.

2015. okt. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!