Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Balett előadásra készülünk az...

Balett előadásra készülünk az Operába, milyen ruhát vegyek fel?

Figyelt kérdés

A Hattyúk tavát adják, két hét múlva, szombaton, este és ötletem sincs, hogy mit vegyek fel. Soha nem voltam Operában. Nem drága helyen ülünk, ha esetleg ez is számítana. Attól félek, hogy ha estélyit veszek fel akkor túlöltözött leszek, esetleg egy rövidebb kis fekete?

Előre is köszönöm a válaszokat.

31/N


2015. okt. 4. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Balettozni vagy nézőnek? :p


Nem kell kiöltözni, csak szimplán elegáns ruhában jelenj meg. Bár láttam rosszabbakat is, szóval ne aggódj.

2015. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy kép másokról:


[link]

2015. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű, elegáns öltözet, a kis fekete jól hangzik - fontos, hogy amiben jól érzed magad. Szép lesz, és jó szórakozást kívánok!
2015. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja nem, nem balettozni készülünk, bááár :-)

Köszönöm a válaszokat, a kép nagyon sokat segített

2015. okt. 4. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy szebb, nem farmer nadrág vagy szoknya és egy elegánsabb pulóver is bőven jó.
2015. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!