Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem szeretek táncolni semilyen...

Nem szeretek táncolni semilyen rendezvényen vagy lagzin stb. mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudok táncolni mulatósra eleve utálom az ilyen zenéket tiszta rosszul érzem magam mikor valami szülinapi buli van vagy valami és mulatós szól. Most is meg vagyok hívva lagzira és nem tudom mit tegyek. Nem tudok és nem is akarok táncolni de félek hogy ezzel megbántok valakit mert mindig néznek hogy mindenki mulat én meg ülök az asztalnál vagy épp kint lófrálok csak hogy elüssem az időt. Mit tudnék kitalálni ha valaki kérdezi miért nem táncolok vagy ha felkérnek táncolni?

2015. szept. 18. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én se szeretek, de mindig találok embereket, akik ugyanígy vannak. Múltkor is kiültünk a teraszra beszélgetni :))
2015. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Táncolni jó, de megértem, hogy utálja az, aki nem tud. Jó ellenszere ennek a megtanulás. Nem ördöngösség.

2. Minden helyzetre van megoldás. Például az első válaszban szereplő. Csak kis energiát kell belefektetni, hogy megtalálja az ember.

2015. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se tudok táncolni. Egy lagzin ültem az asztalnál, odajött egy lány és táncolni hívott. Mondtam, hogy nem tudok. Azt válaszolta, hogy nem baj, majd ő megtanít. Vagy egy fél órát ölelgetett, azóta is jó barátok vagyunk.
2015. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerezz egy botot és sántíts. Ha rákérdeznek, kamuzz valami szalagszakadást...
2015. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Molyember ***** válasza:
Én egyenesen megmondtam, hogy nem megyek el a lagziba, mert utálom. Én se számítottam rá, de totál megértőek voltak, nem lett belőle semmi gáz.
2015. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Akkor igyál. És ha jól iszol, a tánchoz is meg fog jönni a kedved. Tapasztalat. :)
2015. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Zárd be magad egy üres szobába, ott nem kell semmit csinálni, a szórakozást/kikapcsolódást hagyd csak rá a többiekre, akik jól érzik maguk.
2015. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!