Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Lányok! Volt már olyan, hogy szóltatok egy srácnak, hogy vegyen fel egy pólót a hőségben inkább?

Figyelt kérdés
Példának, a hőségben, amikor egy társaság összejött, beszélgettek, zavart titeket az, hogy az egyik srác félmeztelenül volt, és zavaróan szőrös volt a felsőteste.
2015. aug. 30. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Nem az a zavaró, ha szőrös, hanem az, ha olyan igénytelen, hogy nem bír egy pólót felvenni. (Strand és munka ez alól kivétel)
2015. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Nekem szerencsére nincs olyan ismerősöm, aki utcán levenné a pólóját, vadidegeneknek meg nem szoktam beszólni, csak megjegyzem magamban, hogy hú, de proli. Kerti partin, családi közegben meg mindegy. Mondjuk lehet, én vagyok a fura, de engem nem zavar a szőrös test, jobban zavar a gyantázott csupaszcsiga.
2015. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem családi és tulajdonképpen bármilyen közegben is zavar ha valaki félmeztelen akár fiú, akár lány. Szerintem igénytelenség. Tudom hogy testkultuszban élünk és a sok beképzelt nárcisztikus azon élvezkedik hogy azt hiszi mindenki rajta legelteti a szemét de szerintem akkor is gusztustalan, miért kell nekem más pucér testét néznem?


Lányoknál is zavaró akármennyire divat ma "szexis" címszó alatt úgy öltözni mint egy prostituált, de ott még megértem hogy kihívóak akarnak lenni, de férfiaknál meg kifejezetten igénytelen.


Ha munka, strand miatt félmesztelen engem az is zavar, de azt még megértem mert racionális oka van és nem magamutogatás/igénytelenség.


Ez szerintem önbecsülés kérdése hogy megadom a testemnek hogy kulturáltan fel legyen öltöztetve, ezért nálam nem kifogás hogy otthon pizsamában rohangálnak egész nap az emberek csak mert aznap sehova nem mennek dolgozni.

2015. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!