Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek felhívhatom a...

Szerintetek felhívhatom a szerelőt?

Figyelt kérdés

Elvittem a kocsimat egy szerelőhöz, de hamar tönkre is ment az amit megcsinált rajta.

Fogta a fejét, mert elvileg nagyon amatőr hibát követett el, és azt mondta,hogy természetesen ingyen kicseréli.

Majd észrevette,hogy a kocsi eleje össze van törve, mondta,hogy ez múltkor még nem volt ott, én pedig helyeseltem, és elmeséltem neki,hogy hogy sikerült összetörnöm.

Ekkor mondta,hogy van egy ugyan ilyen színű, és típusú autója amit most bont szét, ott van hátul, ingyen kicseréli nekem a sérült elemeket, ami nagyon jó lenne mert, 100 ezer forintot mondtak nekem egy másik műhelyben.

Azt hozzá tette,hogy így viszont pár napig maradnia kell a kocsinak, ha nem gond, mondtam,hogy természetesen nem gond.

Mondta,hogy hív ha kész, de már eltelt 4 nap, és semmi.

Igazából szeptemberig csak kényelmi szempontból kéne nekem az autó, tehát nem sürget, de mégis örülnék ha tudnék valamit, ugyanakkor nem akarom őt sürgetni, elvégre ő tesz szívességet, mondhatta volna azt is,hogy az én hibám,hogy tönkrement az az alkatrész, és újra kifizetetthette volna, úgyhogy tényleg rendes, és élőben is annak tűnik, nem az az átverős, hátsó szándékú ember.

Mindenről ad számlát is.


(más jellegű hátsószándéka sem lehet, mert azonos neműek vagyunk, csak én pont annyira értek a kocsikhoz mint egy nő)


2015. aug. 24. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ingyen, szívességből tett dolgok általában hátrébb szorulnak a fizetős munkák mögé.

Nem vesztesz semmit, ha rátelefonálsz.

2015. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 4 nap twlt el,akkor 20.-a körül adtad oda.Miért hiszed,hogy ő nem négynapos hétvégezett,hanem csakis dolgozott?Neki jàr a pihenés.Felhívhatod,de akkor sem szólhatsz semmit,ha még négy napig betart neki.
2015. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!