Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A Szent Péter térre kést vinni?

A Szent Péter térre kést vinni?

Figyelt kérdés
Ha kirándulni megyek, mindig van a táskámban egy svájci kés, mert sokszor jól jöhet. Idén azonban nyáron Rómába megyek, ahol lesz egy pápai audiencia. Nem tudom, hogy zajlik egy ilyen, és, hogy milyen biztonsági intézkedések vannak előtte. Korábban már volt egy kis kellemetlenségem a Parlamentben a kés miatt, és nem szeretném, hogy megismétlődjön, pláne egy ilyen fontos személynél, egy idegen országban. Tapasztalatok?

2015. júl. 27. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Még a palackokat is elkobozzák majd, nemhogy a kést. Ki tudja mire gondolnak majd, és milyen következményei lehetnek.
2015. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fémdetektoros kapunk át kell menni előtte, szóval biztos elveszik. Addig hagyd a szálláson, a Vatikánban biztos nem fog kelleni.
2015. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sörpocak ***** válasza:

Heti Hetesben mesélt még el egy ilyen történetet a Farkasházy :D

Nem vihetsz oda kést, mindenképpen hagyd a szálláson, vagy el se vidd magaddal. Tivadar úr esetéből kiindulva, valószínűleg vissza se kapnád, ha elkobozzák tőled. Soha.

2015. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,pont ilyen megfontolásból írtam ki a kérdést. Eddig is úgy gondoltam, hogy majd a szálláson hagyom,de most már biztos vagyok benne. Köszönöm még egyszer!
2015. júl. 30. 10:51
 5/5 anonim válasza:
Meg ne probald...
2015. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!