Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok! Ti minden nap kb....

Lányok! Ti minden nap kb. ugyan abban az időben kaklitok? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
pl. Reggel ébredés után, reggeli után, ebéd után, délután, lefekvés előtt?

2015. jún. 27. 06:58
 1/8 anonim válasza:
58%
Tedd fel ugyan ezt a kérdést magadnak. A válasz ugyan az lesz,ugyanis a nők emésztő rendszere ugyan úgy működik,mint a férfiaké észlény.
2015. jún. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én àltalàban ébredés utàn szoktam,de mi köze van ennek a szexualítàshoz?
2015. jún. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is nő vagyok, de én napjában többször szoktam, teljesen rndszertelenül. Arra vagyok kíváncsi, hogy másnál hogy szokott lenni, normális-e ez így! És azért ide írtam, mert itt vannak a legtöbben, talán válaszolnak rá.

L/18

2015. jún. 27. 09:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ahogy jön. Van hogy 2 napig szinte semmi, utána van hogy egész nap kreccsenteni járok.
2015. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tök rendszertelen. reggeli kv és cigi után persze egyből megyek bevetésre :D :D melóban is, az ilyen 10perc kakinak álcázott alvás :D gyors az anyagcserém eléggé :D :D
2015. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dél után, ebéd után.
2015. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
omg....1000 dologtól függ
2015. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én igen. Reggel ébredés után, ebéd után és gyakran még délután is.
2015. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!