Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tudtok erről? A facebookon...

Tudtok erről? A facebookon találtam.

Figyelt kérdés

Nem árt tudni annak sem, aki nem vallásos.

[link]



2015. máj. 11. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
De 1000%ban alap dolgok, ezeket még a hülye is tudja ... Vagy most szeretnéd megváltani a mai világ fiataljait? :D
2015. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok hívő, de ezeknek az alap illemtani részét még én is tudtam (pl. hogy bőgő kisbabával nem ülünk első sorba, nem veszünk fel minit és ujjatlant, nem zabálunk mise közben). A szenteltvizeset nem, de nem is hiszem, hogy nem hívőként nekem ilyesmit kellene tennem; általában városnézési szempontból megyek templomba vagy esküvőre, nem misére.


Viszont sajnos rengetegen vannak, akik ezeket nem tudják. Hisztiznek a csajok, ha nem akarják őket beengedni esküvőre ujjatlanban, meg olyan miniruhákat láttam, hogy az borzalom... de mostanában is volt egy kérdező a szépség részlegben, aki megkérdezte, illik-e a rózsaszín miniruha a templomba, aztán a 20. nemleges választ sem akarta elfogadni, és azt szajkózta, hogy ezt azért mondjuk, mert nekünk nem állna jól a testhez simuló miniruha meg az azt alig takaró p.csakabát, és de különben is azért akar így öltözni, mert csak így tudna szte tetszeni a cukipasinak...szóval nem árt, ha ezt azért tudják az emberek, mert sajnos sokan vannak, akiknek nem volt gyerekszobájuk...

2015. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!