Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Pénteken fogok emelt szinten...

Pénteken fogok emelt szinten németből ismétlő érettségit írni. Szerintetek muszáj mennem öltönybe? Amikor először emelteztem németből, akkor egyáltalán nem öltöztem ki. De most ez májusi érettségi és tök idegenek között fogom írni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 4. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Illene öltönyben menni. Bár a mai világban már ki tudja...

Az viszont biztos, hogy nem olyan ciki, ha öltönyben mész a többiek pedig nem. Akkor még a nyakkendőt zakót esetleg te is levetheted.

De ha mindenki öltönyben van, csak te nem, az bizony égő.

2015. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát úgy döntöttem, h fekete csőfarmert meg gézinget veszek fel mert úgyis meleg lesz, én nem akarok rosszul lenni. Majd szóbelin öltözöm ki, mert ott számít a jó megjelenés:D azért köszi a tanácsot!
2015. máj. 4. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!