Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van valami elítélendő abban,...

Van valami elítélendő abban, ha valaki megnyalja az ajkait nyilvános helyen, mert ki van száradva?

Figyelt kérdés

Nekem elég gyakran kiszáradnak az ajkaim, főleg hideg időben. És kint, meg buszon nem nagyon kéne különösen ilyen influenzás időszakban az ajkamhoz nyúlkálnom, szóval kénytelen vagyok benyálazni néha, hogy ne legyen teljesen kiszáradva, vagy akár kisebesedve egy idő után.

De van ebben valami elítélendő, vagy mások is szokták?


2015. febr. 7. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez elítélendő lenne... :) Én is rendszeresen csinálom, és nem kaptam még rá csúnya pillantást. Vagy ha annyira zavar, mit mondanak mások, egyszerűen fordulj el és gyorsan nyald meg, vagy bújj el a sálad mögé, mintha fáznál, és úgy csináld. :)
2015. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk, attol fugg, hogy hogy nyalogatod. Diszkreten nem baj.

Viszont ha odaallsz egy jokepu srac ele, es nyiltan, lassan, kihivoan el kezded nyalogatni a szad szelet, hat akkor, tudod.

Ha epp asztalnal, ennivaloval magad elott ulsz, es el kezded nyalogatni a szadat, nagy mosllyal mint ahogy egy macska varja a tejet, hat akkor, tudod.

Amit utalok, es visszataszito az az, mikor minden fajta kremmel, balzsammal, valaki elkezdi kence-ficezni a szajat, mert hat szaraz. Es ezt minten ot percben megismetli.

2015. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nincs benne semmi rossz én is szoktam, de nekem jobban bevált az ajakbalzsam :D Ne sajnáld rá a pénzt! Az olcsók gagyik tudnak lenni!
2015. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most olvastam az előttem levő kommentet :D és egyet értek! elég egyszer bekenni, nem kell sokszor egymás után!:D
2015. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!