Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti vennétek fel gumis nyakkendőt?

Ti vennétek fel gumis nyakkendőt?

Figyelt kérdés
Vagyis olyant, amelyiknek egy gumiszalagja van a gallér alatt és levételkor azt kell kikapcsolni. Akivel beszéltem az azt mondta, hogy ilyesmit csak szégyentelenek viselnek.

2014. nov. 29. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Csak ha pincér lennék vagy köcsög
2014. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 12 év alatti fiú lennék akkor igen.
2014. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hadd okuljunk: mi a rossz benne ?
2014. nov. 29. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Hogy pincérek hordanak ilyet, meg olyanok akik "trógerek" és nem tudnak egy rendes nyakkendőt megkötni vagy felvenni.

persze ha 10 év alatti gyerek vagy akkor még okés

2014. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vadkorte81 válasza:
En szemelyi biztonsagis vagyok,es nalunk kotelezo olyan tipusu nyakkendoket hordani amivel nem tudnak adott esetekben lefojtani...szerintem ez teljesen normalis.Se pincer nem vagyok,se trogernek nem tartom magam...
2014. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 a Te eseted más kategória, ott biztonsági szempontból kell olyat hordanod, a normál helyett.
2014. dec. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!