Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy nem tudatosan kirekesztettél valakit és később megbántad?

Figyelt kérdés
Néha nincs is tisztában az ember azzal, hogy mennyit ér a szava. Vagy ha tudja is magáról, hogy hallgatnak rá a többiek, nem mindig látja át a kimondott vélemény következményeit, életkora, helyzete, vagy tapasztalatlansága miatt. Veletek előfordult már, hogy valakit kiutasítottatok egy közösségből, és ezután az illetővel a ti barátaitok sem barátkoztak? Könnyen elindulhat egy ilyen lavina.
2014. aug. 24. 16:26
 1/3 A kérdező kommentje:
És persze a lényeget kifelejtettem: Mesélj róla! Piros kéz nincs.
2014. aug. 24. 16:27
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem olyan volt nem is egyszer, hogy társaságban feldobok egy témát, erre mindenki arról beszél egymással, csak velem nem senki...

nem értem mi ez, de többször előfordul

2014. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Vagy ha tudja is magáról, hogy hallgatnak rá a többiek, nem mindig látja át a kimondott vélemény következményeit, életkora, helyzete, vagy tapasztalatlansága miatt."


Velem folyamatosan ez történik: ha valakivel kölcsönösen megkedveljük egymást és a fent leírtat érzem (tehát hogy elfogadott, esetleg hallgat rám), akkor utána szinte mindig olyan helyzetet generálok, hogy "sikeresen" elmarom magam mellől.

Nincs nagy baráti köröm, csak pár ismerősöm van - talán ezért.

2014. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!