SOS! Illendő volt ez?

Figyelt kérdés

A barátunk ma éjjel nagyon sokat ivott, így eléggé intoxikált állapotba került. Természetesen amint hazaérkezett, elpilledt. Ezzel csak egyetlen probléma volt: orra démonai mindenkit felvertek. Magyarul horkolt. Mi próbáltunk megoldást találni: pofoztuk, befogtuk az orrát, lökdöstük... de semmi. Eredménytelen.

Ekkor ötlött belém a gondolat, hogy a 2,5 decis pálinkás üveg tartalmából kevésnyit szájába löttyintve enyhítem kínunkat, és az övét is. Én ezt úgy terveztem, hogy felébred, együtt nevetünk, majd alszunk tovább.

De mint sokminden az életben, nem így alakult. A barátunk krákogott kettőt hármat, kifolyt a taknya a száján, orrán, egy határozott mozdulattal lefordult az ágyról, és aludt tovább a taknyában. Ugyan egy kallódó konyharuhával letöröltük a habos hányás/takony/pálinkát, de bűntudatom továbbra is üldöz.


Lehet terhes?


2014. aug. 10. 01:34
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Szájba dugtad?
2014. aug. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de nem nyelte le.
2014. aug. 10. 01:42
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem meg fog halni a barátod a gyereketekkel együtt, amit megkapsz egy üvegbe.A családja meg öngyilkos lesz, vagy mindent megtesz, hogy a te családod megkínozza és kiírtsa.
2014. aug. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De most még alszik. Tudok valamit tenni, amivel megakadályozom a bekövetkezéssel fenyegető katasztrófát?
2014. aug. 10. 01:50
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Ha magatokra gyújtod a házat, akkor talán tisztán mész a pokolba, mint baleset áldozta és legalább a család életben marad.

Más ötletem nincs. Talán annyi, hogy addig vered a hasát, amíg el nem vetél. De akkor a babának annyi.

Esetleg még ami jöhet egy eseményi utánit adsz neki és ráengeded a kutyát, amitől nem a tiéd lesz a felelősség.

Majd magadat is fenéken dugatod.


Ha nem nő volt és nem a női nemiszervébe élveztél, akkor nem lesz terhes amúgy (csak azért írom le az igazat, mert nem lehetek benne biztos, hogy ép az elméd). Alkoholra meg vizet kell adni.

2014. aug. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Esküvő nem jó? Mindenki mulat majd és egy család lesztek...
2014. aug. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Tibi atyát is keresheted valamelyik kövérebb boros hordóban.
2014. aug. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 t_GaRami_a ***** válasza:
100%
Most mi van? Nem úgy volt, hogy piát öntöttél a szájába? Ki beszélt itt szájba dugásról?
2014. aug. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vicc😂
2018. dec. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!