Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bevásárlóközpont pénztáránál...

Ildegonda kérdése:

Bevásárlóközpont pénztáránál kinek a dolga az elválasztótáblát a futószalagra tenni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem akar hosszasan veszekedni azon, hogy kinek a dóga lett vóna, az odateszi.
2014. aug. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez most komoly...? A te (erted, te mint vevo) erdeked hogy ne keveredjen ossze a cuccod maseval, ha az elozo es/vagy az utanad kovetkezo nem tette oda, tedd oda te.
2014. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Bárki odateheti. Mi az, hogy kinek a dolga? :D Most szerinted ez valakinek le van írva a munkakörében?


Bármelyik vásárló (elől vagy hátul lévő), illetve az eladó is odateheti. De az sem büntetendő, ha odamegy egy harmadik személy, és ő teszi oda. :D

2014. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az előttünk/tem lévő nem teszi, akkor odateszem, és mindig teszek az én cuccaim után. Nem nagy kunszt és figyelmesség.
2014. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ahány ember annyi válasz.

Azért tettem fel a kérdést, mert az utánam jövő "hölgy" rám förmedt: a maga dolga odatenni.

2014. aug. 9. 14:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen! #4-es vagyok.

Ez érdekes, ma pl. a pénztárnál csak 2ő elválasztó volt, de jóval többen voltunk pénztárnál, így mikor tudtam tettem a cuccaink elé is, hisz aki előttünk állt nem tette, lehet nem volt érdeke, hogy ne keveredjen a mi cuccainkkal. És mikor tudtam mivel közelebb voltam, mint aki utánunk jött, megfogtam, hogy cuccaink mögé is tegyek, de a férfi már nyúlt is és meg is köszönte! :-)

Párom is ezt teszi mindig és neki megköszönik!

Ha belegondolsz, a Te érdeked, hogy ne keveredjen a cuccod a következőével, meg figyelmesség. Igaz nem kellett volna rád förmednie, ez csak őt minősíti.

2014. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es! én is így gondolom. (Nem tudom mi a konvenció)

Aki előttem van, ha módja van rá odateszi és én megköszönöm.

Válasz: szívesen. Ez eddig így működött.

Ezért nem értettem, hogy inkriminált helyzetben odatettem az elválasztót és még én lettem lfs.

Mindegy, nem lettem szegényebb és a csillár sem esett le.

UFF

2014. aug. 10. 21:58
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Hát én általában jó sok helyet hagyok az előttem vásárlótól, és ha látom, hogy jönnek mögöttem, megnézem ő hova rakja a cuccát, ha ő is messzire pakolja, akkor nem rakok elválasztót, de ha beletolja a cuccait az enyémbe, akkor oda rakom az elválasztót.

Igazából sosincs annyi elválasztó amennyi kellene, nagyon sok helyen már nincs is, vagy csak 1 db van.. Ha paraszt vásárlóval van dolgom, és belepakolja a cuccait az enyémbe, és nincs elválasztó, akkor előrébb tolom a cuccaimat, és az utolsó tárgy mögé támasztom a kezem.

De én nagyon illetlennek tartom amikor bemásznak a hátsómba. Igen is tartsák meg a legalább 30 centi távolságot a cuccai, és ő maga is. Gusztustalan amikor bele lihegnek a nyakamba.

2014. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!