Angol szokások?

Figyelt kérdés
Tudtok Angliában lévő szokásokat? Angol etikett, illemtan?

2014. júl. 17. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Ja, ad hoc fürdés, penészes fal kedvelése, kevés ital után is mezítláb okádás és üres hőzöngés, undorító moralizálás a semmire, mindenre kiterjedő dilettantizmus és lustaság, konstruktív lopás (majdhogynem megmagyarázza miért jár neki), alkudozás étteremben az étel elfogyasztása UTÁN, köpködés a külföldiekre akik olyan munkát végeznek (1) amit ők nem akarnak megcsinálni de nehogymár te megélj belőle, illetve (2) amit nem tudnak megcsinálni de nehogymár te háromszor annyit keressél nettóban mint ők maguk. Késés, abszentizmus, hisztizés, az is vérszegényen persze, nem létező, és sosem létezett brit erények hangoztatása, nyilvánvaló és teljesen alaptalan téveszmékkel való érvelés, putriban, koszban, mocsokban lakás közben az urat/hölgyet játszva, technikai írástudatlanság (helyesen, nem hallás után, nagyon kevés angol tud írni a saját nyelvén). Folyt köv.
2014. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én régen hallottam ezt az egyet (nem tudom mennyire igaz), hogy csak a villád végére szúrj fel kevés kaját, mert különben mohóságnak veszik. Elég nagy hülyeség :)
2014. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hm :D

Érdekes. Köszi a válaszod!

2014. aug. 3. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!