Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy zajlik/milyen az élet...

Hogy zajlik/milyen az élet pesten?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Tök ugyanúgy, mint bárhol máshol.
2014. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan mint máshol, talán picit pörgősebb, de embere válogatja, valakinek bejön, valakinek nem...
2014. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, csak nem kell órákat várni a buszra.
2014. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Minden ember jetpackkel közlekedik az utcákon, kivéve azokat, akiknek levegőhajtású, falonjáró autója van. Az embereket 20 éves korukig robotok nevelik intézetekben. Itt a génjei alapján eldöntik, hogy mi legyen a foglalkozása. Erre 13 éves korától készítik fel. 20 évesen már egyből van egy állása és kap egy kis lakást egy beszélő robotmacskával. Bulizni nem járnak el, hanem otthon becsatlakoznak az ugynevezett szexhálóba, és itt virtuálisan szeretkeznek.
2014. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a közlekedés elég jó, én vidéki városban élek, de hétvégén kb 20 percenként járnak a legfontosabb buszok. Amikor meg Pesten vagyok ünnepnapokon sem várok 4-5 percnél többet pl a metróra.
2014. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jobb a kozlekedes, de inkabb irok olyat ami meg nem volt. Sosem eltem videken, de unokatesom (monori) mindenkit ismer a kornyeken ahol lakik en meg epp h koszonok a szomszednak, pedig nagxon tetszik nekem ez a mindenki ismer mindenkit dolog. Egy komolyabb kozosseg ahol lehet egymasra szamitani :') .... na Pesten ez nincs, vagy csak ritka mint a feher hollo.
2014. jún. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pro:

-Jobb közlekedés

-Rengeteg munkalehetőség

-Több szórakozási lehetőség

-Éjszaka is van élet

Kontra:

-Hiába jó a közlekedés, ha a város egyik feléből át kell jutnod a másikba az több, mint egy óra

-Rendszeres tömeg az utcán és a tömegközlekedésen

-Rossz levegő

-Folyamatosan nagy alapzaj, éjszaka is!

-Az emberek sokkal zárkózottabbak, értsd 4 éve lakok egy panelházban, de két-három szomszédot leszámítva köszönésen kívül nem sokat kommunikáltunk eddig.

2014. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy,hogy a város szélén egy kertesben,vagy mondjuk a Blaha Lujza téren(?)
2014. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenki a saját dolgával törődik, nem pletykálják ki egymást, mint a parasztok a faluban.
2014. júl. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

-pörög mindenki, na jó majdnem mindenki

-rohanás van

-jó a közlekedés

-rossz a levegő

-kevésbé nyitottak az emberek (ha egy helyre jársz valakivel edzeni, szórakozni stb. akkor jó fejek veled, de nehéz ezen kivül jó barátokat szerezni, már az is mázli ha köszön a szomszédod)

-a belváros kész őrület(van aki szereti, van aki ki nem állhatja) lökdösődnek, rohannak, semmire sem figyelnek a legtöbben

-kevés a segítőkész ember

-este is van élet (környéktől függ)

-nem ismersz mindenkit ami jól jön néha (sokszor :D)

-talán elfogadóbbak is a legtöbben, egy idő után fel sem fog tűnni hogy egy néger, japán, kínai vagy egy magyar ül melletted a metrón, villamoson, buszon

Általában így zajlik az élet: felkelsz, elindulsz dolgozni, vagy suliba mész, végzel rohansz edzeni vagy találkozni az ismerőseiddel, hazafelé bevásárolsz, otthon hulla fáradtan még főzöl (ha nincs pénzed kaját rendelni), kikapcsolódsz és bedőlsz az ágyadba. Semmi érdekes nincs a Pesti életben. De én szeretek itt élni, én azok közé tartozok akik bírják a belváros forgatagát. :)

2014. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!