Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért kötelező kiakadni az...

Miért kötelező kiakadni az olyan híreken, ahol valaki megver egy nőt?

Figyelt kérdés

Minden cikknél ez van. Mindenki elmondja hogyan kínozná meg, meg mit tenne vele, de helyesen írni általában nem tudnak.


Egyébként igen, természetesen rossz, mindenféle erőszak, én sem támogatom.



2014. jún. 17. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Mert vannak olyan gyenge embereket, akikre ez az elrettentés, erődemonstrálás hatással van, és mielőtt agyonütne valakit átgondolja még egyszer, mert egy nő verésért börtönt kapni nagyon hamar nevetség tárgya lesz, bent.
2014. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Téged valaki ilyenre kötelezett?
2014. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem már! Nem csak a nőverős híreknél, de a gyerekbántalmazásoknál, az állatkínzósoknál... nem azt mondom, hogy nem vérforralóak az ilyn hírek, de mikor jön a sok félanalfabéta proli és elkezdi sorolni a válogatott kínzásokat, az annyira szürreális.
2014. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelező kiakadni, akik kiakadnak, valószínű olyan emberek, akik szinte bálványt csinálnak a nőkből, és például a gyermekek bántalmazása kevésbé kiakasztó nekik. Ez rendszerint azoknál a gyenge jellemű férfiaknál figyelhető meg, akik nem tudnak normálisan kapcsolatba kerülni a nőkkel, mert félénkek, és talán ezzel próbálnak feltűnést kelteni a csajoknál, hogy óriási hangsúlyt tesznek az őket ért bántalmazásokra.


A magam részéről mindenféle erőszakot elítélek, ahogy a Kérdező is leírta a kérdése alatt.


De azért tegyük hozzá, hogy a nők gyakran előnyt is kovácsolnak abból a filozófiából, hogy "nem féri, aki megüt egy nőt".


Például a középiskolában is ez volt. Nem egy kötekedő lánnyal ismertem, akik "csak azért is", csinálták a fesztivált a srácoknál, mert nyilván tudták, hogy nem fogják őket bántani...


Ezen nem háborodik fel senki?

2014. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azért tartunk itt ahol. Nőket sajnálni kell mert muffjuk van. Ha egy férfit vernek meg azt kiröhögik. Pedig a nők de sokat küzdöttek az egyenjogúságért ugyanakkora bérekért ez meg is lett. Egy férfi ugyanazon pozícióban halálra dolgozza magát míg a nőnek elég csak hanyatt feküdni de bezzeg az egyenjogú pofonok azok nem kellenek mert jaj szegémy pici kis r.bi őt mindenki csak bántja brühü brühü
2014. júl. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!