Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik/nem illik társaságban...

Illik/nem illik társaságban viszonylag hangosan tüsszenteni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 06:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Kort nemet írjatok!
2014. jún. 7. 06:39
 2/5 yuda ***** válasza:
67%

Az a probléma ezzel a kérdéssel, hogy az emberek túlnyomó többsége akkor sem tud halkan, vagy gondolati szinten tüsszenteni, ha akarna.

Legközelebb azt fogod kiírni, hogy ne látható módon vegyünk levegőt társaságban, vagy hány pillarebegtetés fér még bele társaság előtt?

Ez egy komolytalan kérdés. Ne is haragudj, de nélkülözi a józan gondolkodást.

Kor-nem.

2014. jún. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Meg kell próbálni lehetöleg halkabban tüsszenteni (mert vannak, akik direkt minél hangosabban teszik), és utána illik elnézést kérni a zajokért.
2014. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy csomó ideig azt hittem, hogy nem illik tüsszenteni, mert az zavaró, ezért visszafogtam. Illemtudó, nem buta és faragatlan emberek mondták nekem, hogy ez hülyeség, és ezzel csak a testemnek ártok, mert az az egészséges, ha nem fogom vissza, hanem kiengedem. Ezzel együtt azért néha még mindig visszafogom reflexszerűen, főleg színházban. Ami meg a hangerőt illeti - a tüsszentésed alaphangerején max. úgy tudsz változtatni, ha direkt visszafogod, az meg nem egészséges. Hidd el, nem fog értelmes ember emiatt kinézni egy társaságból. Viszont rájátszani már neccesebb - ha magam vagyok, szeretem elnyújtani a hapci i-jét, de társaságban ezt nem teszem, mert tudom, hogy zavaró lenne, de nem érzem úgy, hogy ez annyira megerőltető lenne.
2014. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!