Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek World of Warcraft...

Szerintetek World of Warcraft függő voltam?

Figyelt kérdés
Olyan nagyon sokat nem játszottam vele, mert viszonylag ritkán voltam gépközelben, de amikor volt lehetőségem rá, játszottam, és másra nem is nagyon gondoltam. Reggel ez volt az első gondolatom, és éjszaka sem aludtam nyugodtan, és feszült is voltam tőle, mert milyen sok dolgot kell még megcsinálnom benne. Nos egy játéknak nem ez lenne a lényege, hanem a kikapcsolódás, így kitöröltem az egészet, és most sokkal nyugodtabb vagyok, egy csomó más dolgon gondolkozok.

2014. ápr. 30. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatni.
2014. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha ewgésznap azon kattogsz hogy mit kéne még csinálni (acsi,insta,bg) akkor igen :D


ez a világ legjobb játéka (eredetin persze) csak tudni kell a mértéket. és ez nem csak a wowwal vagy igy hanem minden mással az életben. mértéket kell tartani. :-)

2014. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!