Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tényleg ekkora bunkósság...

Tényleg ekkora bunkósság lenne? Jogos a kiakadása?

Figyelt kérdés

25 lány vagyok.

Keresztanyám kiakadt, hogy miért Jónapotot köszönök neki.... Már nem vagyok kisgyerek, hogy csókolomozzak....

Elég ritkán találkozunk, akkor is a keresztapámmal együtt van, most akkor ennyi erővel neki is csókolomot köszönjek? Még ha fiú lennék megérteném a kiakadását, de szerintetek is ekkora probléma ez?


2014. ápr. 24. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Valaki valamitől mindig kiakad. Mondd neki, hogy szia és slussz.
2014. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Fura, nálam meg azért akadt ki egy idősebb krapek, mert csókolom-mal köszöntem neki, és nem jónapot-tal :) Erre azt válaszoltam, hogy csak azoknak köszönök csókolom-mal, akiket tisztelek, de hát ha ezt akarja akkor legyen, jónapot!

Úgy látszik valamibe mindig bele kell kötniük az embereknek.

2014. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!