Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek elfogadható, ha...

Szerintetek elfogadható, ha valaki a fizetős WC miatt inkább az épület mögött pisil?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz "elfogadható" alatt? Én bizonyos esetben elfogadnám, más esetben nem.
2014. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Nem. Tahó dolog a nemiszervet az utcán elővenni. A hugyozas meg pláne magánügy.
2014. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Pénzbüntetés jár érte - kivéve, ha mutogatod is, mert akkor börtön.
2014. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Joci_27 ***** válasza:
90%
Szerintem a wc használatért elkért összeg és a hely határozza meg. Amikor az autópályán a benzinkúton 200 ft-ot kértek egy pössentésért, inkább elintéztem a természet lágy ölén. De ott nem nagyon volt senki a közelben.
2014. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet kicsit gáz, de én is ezt tenném, csak ne lássanak meg. :)
2014. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
szerintem az a gáz, ha egy benzinkúton, parkba, szórakozó helyen (stbstb) pénzt kérnek a wc használatért! Persze megértem, hogy annak is van költsége, de a hely üzemeltetőjének (legyen az egy magán cég, vagy egy önkormányzat) ezt be kéne vállalnia, mert sokszorosan nyeri vissza.... Nyilván ha park, akkor effektív hasznot nem fog termelni (sőt, veszteséget is akár), de akkor viseljék a következményt, hogy mellé fognak pisilni... én is azt tenném!
2014. ápr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát jobb, mintha bepisilne, aztán ott bűzölögne a buszon.
2014. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem elfogadható. Paraszt dolog.

6-os nem tudom hol láttál ilyen szórakozóhelyet, de oda biztos nem mennének az emberek. Bulizásnál aki részeg sokszor pisil, nem fogja erre elkölteni a pénzét.

2022. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!