Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha külföldön szeretnék élni,...

Ha külföldön szeretnék élni, akkor milyen feltételeknek kell megfelelni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 14. 21:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
5. Válaszoló. Rendesen fel tudtam tenni egy kérdést,ha nem tudsz segítő választ adni a kérdésemre,akkor ne is írj!
2014. márc. 14. 21:45
 12/18 A kérdező kommentje:
9.válaszoló. Ki mondta,hogy én más pénzén tanultam,ki mondta,hogy más ne tanúljon,ki mondta,hogy sportautóm van?
2014. márc. 14. 21:55
 13/18 A kérdező kommentje:
Pont ez az,hogy nincs semmim. Az összes megtakarított pénzem a sulira ment. A szülem se pénzesek. Egy egyszerű ember vagyok.
2014. márc. 14. 22:10
 14/18 anonim ***** válasza:
unión belül nem kell semmi annyi hogy mész oda ahova akarsz nyelvet tudd és legyen keresett szakmád
2014. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14. Köszi
2014. márc. 15. 09:21
 16/18 anonim ***** válasza:

1. kezdőtőke a kiutazáshoz, megéléshez az első hónapokban (ez országfüggő, magadnak kell utánaérdeklődni, kiszámolni)


2. nyelvismeret mindenhol előny, de inkább alap, mert minden munkára sokan vannak és azt fogják felvenni a jelentkezők közül, aki tud az adott ország nyelvén


3. szorgalom, hajlandóság a munkára...kint sokkal keményebben is kell dolgozni a több pénzért, és a legjobbat nyújtani...legyél pótolhatatlan, mert százan várnak a helyedre


Néhány jótanács:


Én mindenképp uniós országot választanék a helyedben, hiszen akkor nem kell vesződni vízummal, papírokkal, csak még és dolgozol, ennyi.


Rengeteg hirdetés van neten, ami külföldi munkát kínál, segítenek mindenben, nyelvtudás se kell, stb. Ne dőlj be ezeknek, mert nagyon sok a kamu. Jobb, ha kimész és ott keresel munkát önállóan, vagy ha mindenképp közvetítő segítségét szeretnéd igénybe venni, nagyon alaposan informálódj előtte a cégről, és legyél biztos benne, hogy nem kamu.


A legjobb, ha keresel segítséget, olyan ismerőst, aki már kinn van az adott országban és tud neked segíteni, el tud látni tanácsokkal.


Ennyi jutott eszembe hirtelen.

2014. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. márc. 15. 12:26
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a kritizálókkal, de a kérdést tényleg feltehetted volna konkrétabban is:

Milyen nyelven/nyelveken beszélsz, és milyen szinten?

Milyen diplomád van?

Hány éves vagy?

Mit szeretnél csinálni, és van-e elég kitartásod ahhoz, hogy el is érd a célodat? Mert az nyilvánvaló, hogy nem jutsz azonnal a legjobban fizetett magas állásokhoz. Mennyi időt adsz magadnak erre?


Ha ezekre a kérdésekra válaszolsz, nyilván könnyebben tudunk segíteni.

2014. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!