Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek is gusztustalan,...

Szerintetek is gusztustalan, ha valaki kiteszi a tányérjára a rágóját?

Figyelt kérdés
Gusztustalan annyira hogy kirakja valaki a tányérra a rágóját, hogy azt érdemelje, hogy "az isten basszon meg". erre én adok egy legyintést és ugat a párom velem, hogy hogy lehet ennyire gusztustalan, mert ő ezt az egyet nem tudja elviselni hogy a rágó ott van a tányéron. otthon, nem étterembe. szerintem nem ezt érdemlem. köszönöm a választ.
2014. márc. 5. 17:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%

Engem nem zavar.

Biztos havizik a barátod.

2014. márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gusztustalan. Étteremben is ott a szalvéta, de otthon meg pláne nem nagy dolog kidobni, nem? Főleg így, hogy pontosan tudod, hogy ez zavarja a párodat. Minek undorítod őt feleslegesen?
2014. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kicsit nehéz volt értelmezni a kérdést, de legközelebb papírzsepibe.
2014. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé gusztustalan.

De tök mindegy, a lényeg, hogy a párodnak az, neked meg az csak "ugatás". Ennyit rólad.

2014. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugat?! Szerinted ez a megfelelő kifejezés?

És, ha tudod, hogy utálja, visszataszítónak tartja, hogy a rágód a tányérra rakod, akkor minek bosszantod szándékosan?

2014. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nem az.

Egyik válaszoló, szerinted az nagyobb baj,hogy a kérdező 'ugat' szóval fejezi ki amit mondtak neki, mint az,hogy "az isten bas szon meg"-el szídta le a saját párja?


Még ha undorítónak is tartja, pláne otthon(!) azt nem így kell közölni a másikkal, hanem pl "drágám, nem dobnád el légyszíves a rágód, mert zavar ha a tányérra rakod"

Ha engem ennyire nem tisztelne a barátom, egy jó ideig biztos nem állnék vele szóba, jó esetben!

2014. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi utolsó, szerintem is nagyobb gáz, hogy igy beszélt velem, mint hogy odatettem a rágót. és igen ugatott velem, kiabált. hát nem hiszem, hogy ezt érdemlem. utána én kimentem a konyhába megkajáztam én is, még kint tettem-vettem, hogy ne is találkozzak vele. most elment focizni. de biztos hogy nem fogok vele szóba állni majd csak ha bocsánatot kér!
2014. márc. 5. 18:15
 8/16 A kérdező kommentje:
egyébként meg nem tudtam hogy ez akkora nagy baj lenne.engem is idegesít egy két dolog mégsem szidom. pl wc ülőke lehajtásának hiánya, fürdőszoba villany lekapcsolása és órákig ég fölöslegesen és még sorolhatnám....és semmi nem változik holott tudja, hogy idegesít.
2014. márc. 5. 18:17
 9/16 anonim ***** válasza:
Az jó, legyen veled tisztelettudó. De utána te is bocsánatot fogsz kérni tőle? Csak mert ő hirtelen dühében volt veled tiszteletlen, te te halál nyugodtan csináltál olyasmit, amiről pontosan tudtad, hogy a párodat taszítja és valószínűleg szóvá fogja neked tenni...
2014. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát mivel van igazságérzetem igy bocsánatot fogok kérni de csak akkor ha ő odajön hozzám és elsőnek bocsánatot kér. rühellem ha tisztetlen velem. ja még azt is hozzá tette, hogy kabbe a faszom. mert nem tetszett neki hogy visszamagyarázok. szóval arra várhat, hogy én menjek utána.
2014. márc. 5. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!