Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A Bárka színházba ki kell...

A Bárka színházba ki kell öltözni?

Figyelt kérdés
Ide megyünk, és még sohasem voltam itt, nem tudom, mennyire kiöltözős hely, nem szeretnék sem túl- sem alulöltözni.
2014. jan. 18. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Á dehogy , pizsamába is jó.
2014. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Leírtam a problémámat, nem sültbunkó vagyok, csak nem tudom, hova készülök. Köszönöm mindenesetre a segítőkész választ, #1
2014. jan. 18. 17:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem rád lesznek ott kíváncsiak, hanem az előadásra. Egyébként kell kiöltözni.
2014. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként NEM kell kiöltözni.
2014. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Még én nem voltam ott,de azért leírnám a véleményem,tanácsomat.

Ha nem akarsz se túl-sem alulöltözni,akkor szerintem vegyél fel egy fekete szoknyát,fehér felsővel,fekete/fehér cipővel.

Megszokott összeállítás,de nem lenne alulöltözött,mert végül is ünnepi,elegáns,de túlöltözött se lenne szerintem,hacsak nem mennek a többiek (a nézők) estélyi ruhában.


Linkelek pár képet,amilyenre gondoltam:

[link]

[link]

[link]

2014. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

17:42 vagyok még.

Egyébként,annak is igaza van,aki azt írta,hogy az előadásra lesznek kíváncsiak.Ez is igaz.

Párszor rádnéznek majd,és ennyi.


Ettől függetlenül persze nem rossz ha valaki tudja "mire számítson",vagy mi a jó.

A tanácsom remélem hasznos volt.Bár még nem voltam ott,de próbáltam értelmes választ adni.

2014. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok.

Találtam még pár képet:

[link]

[link]

[link]


Próbáltam olyan küldeni,ami annyira nem túl merész,de nem is rossz.

2014. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Bárka annyira nem kiöltözős hely, mert alternatívak, de egy rendes színházba menős szereléssel sosem lehet mellényúlni, ha színházról van szó (nyilván nem operabérletes nagyestélyis móka mondjuk :D).
2014. jan. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ mindenkinek :)
2014. jan. 19. 14:22
 10/10 anonim ***** válasza:

azért nem kell Operaházba illő szerelésben virítani.

ha szereted a kis csinimini tünci ruhákat, és tudod is viselni őket, akkor menj valami nőies, decens öltözékben.


mivel hozzám a lezser stílus áll közelebb, így akármennyire is illene, nem veszek fel olyan ruhát amiben feszengenék. ennek okán nincs is, mert kidobott pénz lenne.

múlt héten voltam a Magyar színházban egy habkönnyű darabon, elegáns farmer, blúz, blézer volt rajtam, és egyáltalán nem lógtam ki az ott megjelentek közül.

azt azért aláírom hogy a Vígbe vagy a Madáchba nem mennék el ilyen laza szerkóban, de az ott menő darabok nem is az én világom :)

2014. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!