Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit írhatnék a beszédembe?

Mit írhatnék a beszédembe?

Figyelt kérdés
péntekre egy kémia verseny eredményhirdetésére(már mint győztesként) írok egy beszédet mit írjak bele?

2014. jan. 15. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Gratulálok!
2014. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2014. jan. 15. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Például írd bele, hogy köszönöd a kémia tanárodnak/tanáraidnak a támogató munkáját, mert nélküle/nélkülük nem érhettél volna el ilyen nagyszerű eredményt.
2014. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Senkinek nem tartozom hálával egyedül én güriztem át az éjszakákat , köszönöm valami ilyesminek az ellentettjét:)
2014. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
egyszer hallottam egy nagyon jó beszédet. Nem mindennapi volt, egy történetet mesélt el aminek a tanulsága kapcsolódott az eseményhez (egy ballagás volt). Szerintem próbálj meg valami olyat írni ami nem hétköznapi:)
2014. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Köszönd meg magadnak, a kitartásodnak és a szerencsédnek, az eszednek, /stb/ mint ha 3.személyben írnál magadról.

A többieknek hogy nem voltak nálad jobbak

és a zsürinek hogy Téged talált a legjobbnak.

"És ezúton szeretném megköszönni X,Y-nak hogy./aki te vagy/

2014. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindekinek a válaszát! 4. válaszoló, külön köszi a tippet, nagyon ötletes ballagási beszédembe lehet hogy bele írom :D
2014. jan. 16. 19:32
 8/8 A kérdező kommentje:
bocsánat 3. válaszolónak szántam...
2014. jan. 16. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!