Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti engednétek hogy egy 15...

Ti engednétek hogy egy 15 éves lány és a barátja (16) együtt aludjon?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el a szüleimet... -.- 19/F
2013. okt. 28. 19:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
NEM!
2013. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nem!
2013. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nem!
2013. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért, magadnak akartad a hugit?

Én engedném, a tiltásból még nem született sok jó. Ha ismerik a védekezést akkor meg...

2013. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én megengedném. Ha megtiltják azzal csak azt érik el, hogy titkolózni fognak, bizalmatlanság születik. Meg ha akarják úgyis megoldják, máshol, más időben, más körülmények közt. Akkor már nem jobb, hogyha az ember tudja mikor csinálják és ha baj van esetleg tudnak segíteni is (értem pl ha kiszakad a gumi)?
2013. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tipp: Ha már nem tudsz mit csinálni, sztem hagyd rá.

Vagy ha rossz kisfiu vagy akkor hallgatózhatsz vagy a kellő pillanatban be is nyithatsz (de ez már tényleg gonosz).


Sztem hagyd rájuk, nekik is külön életük van.. ;)))

2013. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a "tiltott gyümölcs a legédesebb" elven megengedném...
2013. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Igen, de előtte felvilágosítanám a fiatalokat a védekezés fontosságáról.
2013. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem hagynám. Ha szerintem ez korai, akkor is csak elmondanám, hogy mit gondolok, de a döntést rá hagynám. Nem mondanám, hogy dugjanak az utcán, ha úgy is az lesz a vége.
2013. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 sörpocak ***** válasza:
Én megfordítanám a dolgot...A fiú jöjjön át :D Itt tuti nem csinálnák... Persze később majd máshogy megoldják, de ez egy remek alkalom lenne "kiismerni" a fiút. Meg ha úgy esik, akkor jól ráijeszteni ;)...De komolyra fordítva a szót, min. az kellene, hogy egy ott alvás előtt megismerkedjenek a szülők és a fiú, ha azért nem jönne össze mert a lány ellenkezik, akkor abból is letudjuk szűrni a dolgot, hogy nem egy angyali fiúról van szó.
2013. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!