Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek sem kellett volna...

Szerintetek sem kellett volna kidobálnom anyósom kacatjait? Most mi lesz?

Figyelt kérdés

Párommal az ő szülei házában lakunk, anyukája rég meghalt.


Ma takarítás közben mérgemben kidobáltam anyósom bögréit, falvédőit ilyesmiket.

A párom most nagyon pipa rám, azt mondja ezzel meggyaláztam az anyja emlékét. De miért nem tudja felfogni, hogy a sok kacat akadályozott a portőrlésben? Hogyan engeszteljem ki a páromat?


2013. okt. 3. 13:19
1 2 3
 11/29 Je Veux válasza:
88%

Te normális vagy??? Hogy merészeled kidobni az elhunyt édesanyja tulajdonát?? Fogalmad sincs róla, hogy milyen érzelmek fűzik a párodat, vagy az apósodat azokhoz a tárgyakhoz. Neked csak kacat, nekik fontos emlékek.


Nehéz feldühíteni engem, de most elborult az agyam.


Miért nem tudja felfogni, hogy akadályoz téged abban a kib..szott takarításban??

Miért nem tudod felfogni, hogy azok a szeretett édesanyja holmijai?


Te beteg vagy! Érzéketlen idióta.

2013. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
100%
Te jó ég! Hát ez nem volt valami szép húzás, elég nehéz lesz őt kiengesztelned!!! A kukába dobtad? Vedd ki belőle mindet és feltétlenül ülj le a pároddal beszélni erről, hogy hirtelen felindulásból cselekedtél nem gondoltad át amit tettél megbántad nagyon és bocsánatot kérsz. Utána mond el neki, hogy szépek ezek a dolgok amik megmaradtak anyukájáról, de nem e lehetne egy külön kis helyet polcot készíteni ezeknek a dolgoknak ahol egy helyen lehet minden a lakás valamelyik pontján?! Sok sikert! Egy igazi férfi kivágott volna téged is ezek után!
2013. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

atyám!

Te sosem veszítettél el senkit, aki számodra fontos volt? Tök mindegy, hogy most vagy évekkel ezelőtt halt meg az anyja, neked semmi közöd azokhoz a cuccokhoz! Egy dobozba is tehetted volna, ugyanannyi energiába kerül, mint kib---ni a kukába...de nem te inkább kib---tad és most hisztizel, hogy a pasid berágott!

Hogy lehet egy felnőtt ember ennyire ősbarom, mint te?

2013. okt. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez majdnem megbocsáthatatlan...Ha az én anyukám cuccait dobtad volna ki kérdezés nélkül, nem biztos, hogy meg tudtam volna állni, hogy ne keverjek le egyet.

Normális ember megkérdezte volna, hogy "ugyan drágám, mit szólnál, ha letisztogatva elraknám őket egy dobozba, jó lesz így?". Én párom exének a mindenféle kacatjait sem dobtam ki, amiket több év után találtam a szekrény hátsó részében, hanem leporoltam, beletettem egy dobozba, és a rumlis szekrénybe tettem. Pedig azok csak (a nem is jó emlékű) ex cuccai voltak, nem az anyukájáé!!!

A minimum, hogy füled-farkad behúzva kérsz bocsánatot, és elismered, hogy hatalmas ökör voltál.

2013. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
De semmi szükségünk nincs hat darab kávés készletre stn.
2013. okt. 3. 14:15
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ugye csak provokálsz? Ilyen buta nem lehet senki.
2013. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Lassan írom, mert látom nem bírod értelmezni...

Egy dobozba kellett volna tenni, aranyom!

Ne önérzeteskedj, egy tapló paraszt voltál!

2013. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
39%
Neked ott kuss! Költözz el! Nem a te házad! Inkább lapíts, hogy befogadtak! Hálátlan!
2013. okt. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
A párommal lakom ott az apja meg nem érdekli ki lakik ott.
2013. okt. 3. 14:25
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Fuss neki még egyszer az utolsó kommentednek!
2013. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!