Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy lehessen facebook-om?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy hány éves vagy. :)
2013. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mondd nekik azt hogy elég felnőtt vagy már egy saját fészbúk neveléséhez.

Ígérd meg nekik, hogy minden nap kétszer le fogod vinni sétálni, meg fogod tanitani, hogy szobatiszta legyen, gonodsan fogod etetni, hetente legalább egyszer meg fogod fürdetni.

Erre egy szülő sem tudna nemet mondani.

2013. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Ha 13 év alatt vagy, sehogy, mert a Facebook egyébként is tiltja annyi idős kor alatt az oldallétrehozást, meg 13 éves kor alatt még ha a korosztályodhoz képest érett vagy, akkor is éretlen vagy egy ilyen oldalhoz - egy rosszul megosztott kép, és megtudják, hol laksz, követnek majd perverz nagypapik vagy olyan dolgot osztasz meg, amit életed végéig szégyellni fogsz.

Ha idősebb vagy, inkább a pzotiív oldalára fektesd a hangsúlyt. Hogy könnyebb megkérdezned a leckét, fenntartani a kapcsolatot rég látott barátokkal. Ja, és esküdj meg, hogy csínjával használod, és felelőtlenül nem írogatsz ki semmit és nem töltesz fel fotókat (tükrös bugyiban pózolós szarokat soha, de nyilvános, falon megjelenő tanárekezést sem, mondjuk), privátra állítod a korod, elérhetőségeidet, posztjaidat és vadidegenekkel még akkor sem ismerkedsz, ha cukik/jófejek.

2013. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy világgá mégy, ha csökönyösködnek.
2013. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy miért tiltanak, ahhoz elég sok mindent ismerni kéne konkrétan. Lehet, hogy van rá jó okuk, lehet, hogy nincs. Az azonban biztos, hogy jól meg lehet lenni nélküle, és mindent meg lehet csinálni a hiányában. Kivéve, ha nem bírod elviselni, hogy akár tájékozatlanul is, de ne légy a lényegtelen divatok középpontjában.
2013. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Rábai Péter94 válasza:
Ne csinálj facebook-ot ha jót akarsz magadnak. Ezt az oldalt manapság már nem a józan ész ural. Bármit megosztasz a hálón, az egy adatbázisba bekerül és soha többet nem tudod kitörölni ,Max ugy tűnik h kitörölted,de nem ...ami a lényeg ha felnőtt leszel, lesz munkahelyed akkor az ottani informatikus, megfog téged keresni a világhálón és megnézi miket osztottál meg. Ha van egy cinkes fotó vagy egy rosszul megfogalmazott vélemény már bajban vagy! Itt érvényesül, minden amit mondasz vagy teszel felhasználható ellened. Magyarul inkább semmiféle közösségi hálóra ne regisztrálj ,mert komolyan mondom még a privát üzeneteket is jogukban áll megtekinteni ! Mégegyszer mondom semmi ilyen helyre ne regisztrálj !
2013. szept. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
10 vagyok
2013. szept. 23. 18:58
 8/10 anonim ***** válasza:
10 évesen mi a fenének kell Facebook, most komolyan? Tök éretlen vagy még hozzá, a szüleid jót akarnak. Várj még pár évet, amíg egyáltalán lesz világképed meg tudni fogod, mit csinálj, mit ne csinálj a neten. Egyébként, mint már írtam, a Facebook ALAPSZABÁLYZATA szerint nem lehet facebookod 13 éves kor alatt, és ennek nyilván MEGVAN AZ OKA. Az más kérdés, hogy a csomó hülye haverod kijátssza a rendszert, és kamu születési adatot ad meg. Neked ennél legyen több eszed...
2013. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
uristen 10 évesen mennyél legozni...
2013. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én 11 vagyok. Az osztálytársaim nagy részének van face,és szar,hogy nekem nincs :-( Én sem tudom mit tegyek
2014. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!